Тези от FaceBook са големи мошеници

Maverick

Well-Known Member
Пускам реклама в която плащам на клик. От 2900 импресии имам 24 клика. Пускам абсолютно същата реклама, таргетирана за същите потребители, абе 1 към 1 всичко, само слагам да плащам на импресия. от 4300 импресии 1 клик.
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

Наскоро пак имаше тема в която някой се оплакваше, че са му отчетени повече кликове, а брояча му отчел по-малко посещения от facebook. Трябва да пробваш да засечеш и ти, възможно е и да генерират измислени кликове, но пък има вероятност и това да се случи - понякога може и 10 000 импресии да имаш без нито един клик. Вероятността е много малка, но все пак е възможно.
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

то зависи и времето в което се пуска!
ако си на кликове пускат рекламата за да получиш най-много кликове
когато си на импресии ти пускат рекламата във време и на места с малко кликове,

така че те не те лъжат със кликовете,
но си имат статистика и по нея преценяват кога да пуснат според това дали си на клик или на импресии
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

то зависи и времето в което се пуска!
ако си на кликове пускат рекламата за да получиш най-много кликове
когато си на импресии ти пускат рекламата във време и на места с малко кликове,

така че те не те лъжат със кликовете,
но си имат статистика и по нея преценяват кога да пуснат според това дали си на клик или на импресии
Зависи от много неща, но няма как да има такава разлика. Или ако има ще е супер случайност а то не е така, защото и друг път съм правил подобни неща.
Преди половин година някъде съм си правил експерименти и на импресии ми излизаше по $0,003 на клик, (рекорда ми беше $0,001). Метода беше описан в една кинжка, която купих за около $20 (не помня точната сума) и си избих парите няколко пъти. Ама сега така са го направили, че да си преебан от всякъде.
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

Коя е тази книжка, да изтествам и аз метода :)
При мен си върви на 1 - 2 цента, ама ако може и по-ниско си заслужава да се пробва :)
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

Коя е тази книжка, да изтествам и аз метода :)
При мен си върви на 1 - 2 цента, ама ако може и по-ниско си заслужава да се пробва :)

от фейса имат детектор за заядливи хора и няма да ти помогне.

П.С. Не разбра ли, че съм ти обиден, за некоректното и нагло отношение към мен и не искам да говоря с теб?
 
От: Тези от FaceBook са големи мошеници

от фейса имат детектор за заядливи хора и няма да ти помогне.

П.С. Не разбра ли, че съм ти обиден, за некоректното и нагло отношение към мен и не искам да говоря с теб?

Направо ще се разплача :(
 

Горе