Тексаско клане

От: Тексаско клане

Там било полицейска държава, а тук какво е?
И кое от 2-те предпочитате - полицейска държава или родната полиция ни пази?
 
От: Тексаско клане

Полицията там е на светлинни години пред нашата, като изключим инцидентите, за които е тази тема. Полицаите са мотивирани и доста отзивчиви, въпреки че са доста зле заплатени. Нашите в по-голямата си част са тюфлеци и скатавки, които само гледат как да избутат до пенсия под сенките.
 
От: Тексаско клане

Кога ще има Тексаско клане на около 10 000 "българи", за да разцъфтим?
 
От: Тексаско клане

Като стане нещо такова черните що не скачат и не обвиняват куките в расизъм ... или щом бели куки гърмят по бели няма проблем ...
[video=youtube;1ZW_ARzMYX4]https://www.youtube.com/watch?time_continue=270&v=1ZW_ARzMYX4[/video]
 
От: Тексаско клане

Като стане нещо такова черните що не скачат и не обвиняват куките в расизъм ... или щом бели куки гърмят по бели няма проблем ...
[video=youtube;1ZW_ARzMYX4]https://www.youtube.com/watch?time_continue=270&v=1ZW_ARzMYX4[/video]
Извинявай, ама такива олигофрени си го просят. Не разбрах защо е толкова трудно да изпълниш разпорежданията на въоръжен човек, който е насочил оръжие срещу теб. Освен, ако не искаш да го накараш да те застреля, разбира се.

п.п. Това си е чисто самоубийство. Чуй на 3:58 как казва "I fucking hate my life". :shock::shock:
 
От: От: Тексаско клане

Извинявай, ама такива олигофрени си го просят. Не разбрах защо е толкова трудно да изпълниш разпорежданията на въоръжен човек, който е насочил оръжие срещу теб. Освен, ако не искаш да го накараш да те застреля, разбира се.

п.п. Това си е чисто самоубийство. Чуй на 3:58 как казва "I fucking hate my life". :shock::shock:

Да съгласен съм с теб, номерът е че и при черните не е по-различно, както и при другите цветове (от това, което съм гледал), ама черните обичат обръщат на разсизъм всичко ... Пълно двуличие.
 
От: От: Тексаско клане

.... Не разбрах защо е толкова трудно да изпълниш разпорежданията на въоръжен човек, който е насочил оръжие срещу теб. Освен, ако не искаш да го накараш да те застреля, разбира се.

Аз в единия случай разбрах, че не е имало "разпореждания". Човекът е бил с жена си и детето.
Не ми харесва безнаказаността като си служител на "реда". И да, нямам реални впечатления от полицаи-американци, но гледам филми, не тия холивудските, а едни други и там също има случаи, в които, ако си позволиш произвол или ... "злоупотреба със служебно положение", ще те накажат и какво? Убил си вече човек. По-лошото е какво е последвало от това и как се използва след това, за да е мотив да се гръмнат още пет невинни полицаи впоследствие. Като скачени съдове е. За това не мисля, че е оправдано.
 
От: Тексаско клане

Няма да е много приятно, ако и тук полицайте ни спираха с ръка на кубура.
Те са си заложили в конституцията или поне в повечето щтати, че изконно човешко право е всеки хамериканец да носи оръжие и това са последствията, всеки е потенциялна заплаха, спират те с ръка на патлака и ако не лягаш, лазиш, а недай си боже посегнеш да се почешеш си пътник.
Защо не използват стоп патрони ченгетата обаче, а директно трепат?

Sent from my E2105 using Tapatalk
 
От: Тексаско клане

Еми в тва клипче този младеж явно е искал да бъде убит. Полицаите го предупредиха над 20 пъти какво ще се случи ако не държи ръцете си на показ, а той все едно умишлено бъркаш отзад... че и като го гръмнаха пак бръкна отпред.
И хората поставят своя живот на първо място - много ясно, че не искат някой такъв тъпанар да ги гръмне за нищо. Или ще изпълни нарежданията им или ще бъде обезвреден (в случая убит).
 
От: Тексаско клане

То се вижда и на клипчето и на повечето други.
Не знам за какъв дявол, даден човек, смятащ себе си за интелигентен и рационален - смята, че всички други хора са интелигентни и рационални - като него.
70%+ от хората са по-тъпи, сбъркани и нерационални от куче... Съвсем в реда на нещата е да има няколко застреляни. То и от клиповете се вижда "на земята!, на земята!, да ти виждам ръцете!!!" идващо от полицията - ама наш'те апаши "Еба'л съм нГим маКята на тея коп-ве, че си прам 'фо си знаа'м".

И на графиката от колегата се вижда - 500 души гръмнати за година, при 350 милиона население... Ако го преразгедаме в български мащаб - при 7 милиона население - 10 души на година идва гръмнати от полицията... Не, че нещо, но най-вероятно, ако се разходи човек в някой по-съмнителен квартал на София,Варна,Бургас,Пловдив - за ден може да види повече от 10 неадекватни, агресивни и малоумни индивида, какво да говорим за - цялата нация от седем милиона души в период на една година...
 

Горе