Телефон на неоген ?

SniperBG

Member
Някой знае ли телефона на неоген ? Вече повече от месец и половина ми бавят плащането и искам да си поговорим малко по телефона . Потърсих телефон в сайта им, но не намерих .
 
От: Телефон на неоген ?

И аз чакам три плащания от тях но за сега нищо... Нямам думи вече.
Ако има телефон наистина дайте го който го знае, че работата е много гадна
 
От: Телефон на неоген ?

vitko5, айде сега да предложиш да правим бойкот и на неоген, както предложи и за изитрейдър. Кажи сега на кого кодовете да слагаме? Ти си нашия гуро!
 
От: Телефон на неоген ?

И аз чакам три плащания от тях но за сега нищо... Нямам думи вече.
Ако има телефон наистина дайте го който го знае, че работата е много гадна

Вчера им писах нов Email (защото не намерих телефон) и ми казаха, че документите ми били изпратени онзи ден - преди време пускаха EMail, че документите са изпратени, но вече няма такива екстри . Възможно е и твоите документи да са били изпратени тогава . Иначе плащанията се били забавени, заради регистрация на фирмата по ДДС, което за мен не е основателна причина да се забави плащане с месец и половина .
 
От: Телефон на неоген ?

Докато писах съобщението си получих чрез Еконт документите . Като видях какъв данък са ми сложили направо ме заболя сърцето ...
 
От: Телефон на неоген ?

Защо не опростят тея процедури и да си взимат по 10 процента като Изитрейдър на физически лица и така ще е най-добре.Ще си изгубят клиентите така ако продължават
 

Горе