Тема за творчиство

cross

Well-Known Member
Айде да пусна и аз една тема....омръзна ми да гледма на първа страница за Гърция и за гей парада в София....
В тази тема, нека всички, които не са като мен с две леви уъце, да пускат карикатури. И за да е по - забавно - нека бъдат карикатури на хора от форума....как си ги представяте, на колко години и с каккво се занимават...Това може би е забавен начин да се опознаем малко повече зад екраните. Който го е страх от нещо някой да не му се разсърди, да ми пуска карикатурите на мен, аз ще ги публикувам от анонимен потребител....ако не искате такава тема, нямам против, малко е странна, доброволно ще помоля да се изтрие.
Да започваме.....не е нужно да рисувате 8 часа, който иска да се включи е добре дошъл, аз мога само на пейнт чертичка с четири крайника да направя, така, че - не мога нищо да направя.
 
От: Тема за творчиство

Така е по-сложничко. Иначе дано не ми се обиди Блинки, но си го представям като Джим Парсън от Теория за големия взрив. В смисъл визуално и интелектуално а не идиотщините, които играе актьора.

jim-parsons.jpg
 
От: Тема за творчиство

Пичове, когато излезе сериала и го видях, викам blinki. Просто тук си излях душата дет се вика, без да желая да обиждам никого. Почувствах се длъжен да го споделя в тази тема :)

Нашия блинки си е по-готин де :wink:
 
Последно редактирано:
От: Тема за творчиство

Сори ама аз не виждам прилика, поне на снимката де, сериала не съм го гледал, но както и да е.

По темата, карикатура между другото може да изглежда просто да направиш, но съвсем не е така, изисква се не само отлични художествени умения, но и голяма доза креативност и тънко чувство за хумор и ирония демек трее да имаш повечко багаж у тиквата:)
 
От: Тема за творчиство

Сори ама аз не виждам прилика, поне на снимката де, сериала не съм го гледал, но както и да е.

По темата, карикатура между другото може да изглежда просто да направиш, но съвсем не е така, изисква се не само отлични художествени умения, но и голяма доза креативност и тънко чувство за хумор и ирония демек трее да имаш повечко багаж у тиквата:)

А като имаш багаж в тиквата той ще ти тежи и ще паднеш....надявам се някой да нарисува една личонст от форума, която няма да кажа, за да не връхлети в темата с гръм и трясък, но ако някой я нарисува бих бил много доволен от темата си....
 
От: Тема за творчиство

Айде, по-набръжке, че пък съм и на бачкане, ама да се запиша ... :)
Виден Астролог...да си го спомним малко човечеца.

8222377R.jpg

...има някаква лудост в погледа...пурата забравих баси..
 
Последно редактирано:
От: Тема за творчиство

За да е карикатура трябва да натъртиш недостатъците, за да е луд погледа трее зъркелита да са ми изхвърчали от орбитите, инче ства добра скица:beer:
 
От: Тема за творчиство

кой тоз бе, да не е Апостол Апостолов :D Къде се загуби тоз човек, нали се подвизаваше във форума преди години
 
От: Тема за творчиство

Много ми харесва тази карикатура, но аз все още чакам някой да се сети за човека, който искам да видя нарисуван....
 

Горе