/ Тема за триене /

nemaime

New Member
За триене

OP-а едитна темата. Нека се трие. ;)
 
Последно редактирано:
От: Много "Харесвания" за ВАШАТА Фейсбук страница - тук

Хем си предлагаш услугите да споделиш как става, хем да не те питаме.. ''ама как става този фокус..''
 
От: Много "Харесвания" за ВАШАТА Фейсбук страница - тук

Предполагам, че става въпрос за трика с шарените квадратчета, които уж предпазват от ботове.
 
От: Много "Харесвания" за ВАШАТА Фейсбук страница - тук

Хем си предлагаш услугите да споделиш как става, хем да не те питаме.. ''ама как става този фокус..''
Пускаш си камерата, покланяш се до земята и казваш О велики nemaime научи ме как да хващам рибки! И после му превеждате 5 долара в пейпал и готово :)
 
От: Много "Харесвания" за ВАШАТА Фейсбук страница - тук

Значи поговрих си с него по skype и все пак искам нещо доказано :D за да ми предостави този скрипт иска пари в паупал ,а скрипт едва ли ще получите защото каза " 100,000 " как са ? Отговорих добре и го накарах да направи сам група и да напълни поне 10к потребителя щом е толкова лесно и са рибки ;)
Отказа ми - т.е. който работи с този човек да има 1 на ум ,че може да Ви излъже !
 
От: Много "Харесвания" за ВАШАТА Фейсбук страница - тук

Който го интересува тази джаджа да потърси в гугъл "Facebook Viral Page Script - Red Blue Box" :p
 
От: / Тема за триене /

:clap::clap::clap:
 
От: / Тема за триене /

Ехе, не се научихте, че в такива случаи задължително се прави цитат на първият пост, че после като го хване срам автора да можем и ние дето сме пропуснали сеира да се насладим =)
 
От: / Тема за триене /

Здравейте,

Мисля, че сте наясно с "новия" метод във Фейсбук, който може много бързо да напълни с почитатели която и да е Фейсбук страница. Всъщност, това е много стар метод, който от много отдавна съществува. Аз бях първия, който го "вкара" в България, и аз лично не смятах, че много хора ще ме копират толкова бързо (никак не е лесно да се копира точно този скрипт).

Така, ако имате желание вашата страница да стане "по-известна", можете да се свържете с мен чрез Skype: nickname987. Моля не ми пишете за "АМА КАК СТАВА ?" Ако не сте наясно, натиснете "Back" и си изберете друга тема за четене.

Не отговарям на лични съобщения в Predpriemach.

ПС: Свидетел съм, как в Италия един "колега" вкара 870,000 рибки в аквариума (в неговата официална страница).

Best.
АХА, МЕРСИ МНОГО
 
Само дето мненията в кофата не се отчитат ;)
 

Горе