Термо преса

Diamorph

New Member
Здравейте,

Решил съм да започна щамповане на тениски. Понеже не съм се занимавал досега имам въпроси. Много бих се радвал, ако може да помогне някой с експертиза.
Първо, да започна с това какъв бюджет е заделен-около 2 хиляди лева. За тези пари каква термо преса бихте препоръчали и какъв принтер? Тоест въобще възможно ли е, или трябва да се увеличи бюджетът?
Второ, откъде бихте препоръчали да се закупи машина-giftbg/factor.bg/dedal, или пък някой друг сайт ще препоръчате. Разбира се, ще е желателно да има гаранция, за да не се окаже един проблем фатален за техниката?

Предварително благодаря за отговорите.
 
Аз съм работил термотрансфер, но широк формат с преса тип каландър. Тениските според мен трудно ще избиете инвестицията, няма как да биете Китаеца. Варианта е да правите много добър дизайн... Широкия формат от друга страна, въпреки по-големите възможности е с цени, в порядъци нагоре. Термотрансфер на памук до колкото знам не става, трябва си ликричка. Ликричката е хубава мазничка и държи топличко (демек не е удобна за лятото). Според поста Ви, по скоро искате да вкарате едни пари :) по добре ги вкарайте в 3д принтер да продавате джунджурийки.
 

Горе