Тестване на popunder.ru ....

lipcho

Active Member
Здравейте, колеги! Днес реших да махна адкеш и да тествам нова попъндър рекламна мрежа. Като за начало печалбите сравнено с адкеша са с пъти по-големи. Започва да ме лови много яд на адкеш и да съжалявам че се занимавах с тях. Давам Ви реферален линк към popunder.ru. Като голям минус рекламите им са малко агресивни и досадни а скоростта според pagespeed-а на Гошо пада драстично. Но имат голям плюс, както вече писах печалбата е много добра. Ако имате реферали ще получите 14% допълнителен доход (все още не мога да потвърдя). Имат три вида реклами "Double", "Popunder", "Clickunder", като най-печелившият вариант е Double.
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Можеш ли да дадеш някаква малка статистика?
Също така какъв вид реклама е "Double"?
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Писах във форума им за проблема със скоростта според pagespeed-а на Гошо. Отговориха ми да сложа отметката за асинхронен код. Това драстично намали рекламите, реши проблема с pagespeed-а на Гошо но като че ли намали и приходите. Ще видим как вървят печалбите след асинхронизирането ...
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Може ли отговор тук в темата:

На какъв език са рекламите?
Начини на плащане?
Само за англоезични сайтове ли са подходящи?
Кой е най-печелившия формат на рекламите?
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Може ли отговор тук в темата:

На какъв език са рекламите?
Начини на плащане?
Само за англоезични сайтове ли са подходящи?
Кой е най-печелившия формат на рекламите?

Рекламите са главно на руски език, но понеже вклчват поъпи, попъндери и т.н. са подходящи не само за руския пазар.
Начин на плащане: пейпал, уеб мъни, пайонер, е паймент, окпей и интеркаса.
Според мен са подходящи за всякакви сайтове защотовклчват поъпи, попъндери и т.н.
Най-подходящият вариант е Double. Препоръчвам Ви да сложите отметка на асинхрон, по този начин скороста на сайта Ви в pagespeed-а на Гошо ще се запази а и рекламите няма да са чак толкова натрапливи.
Надявам се и други потребители да се включат в тестването на тази рекламна мрежа и да пишат своето мнение тук. Демо на рекламите можете да видите на първият сайт в подписа ми. За сега от всички рекламни мрежи който пробвах тази ми се струва най-доходоносна но и с много агресивни реклами.
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Днес ги пуснах за тест.
До сега имам $8.1, в сравнение с Adcash - 4.03 EUR
Разликата е доста, но рекламите са меко казано нагли, така че едва ли ще ги оставя.
 
От: Тестване на popunder.ru ....

Днес ги пуснах за тест.
До сега имам $8.1, в сравнение с Adcash - 4.03 EUR
Разликата е доста, но рекламите са меко казано нагли, така че едва ли ще ги оставя.

Не просто нагли ами отвратително нагли. Не мисля да се връщам към адкеш ще търся нещо друго по доходоносно.
 

Горе