Тест на наученото

biosynthesis

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, от скоро изучавам HTML, CSS и PHP. Предлагам ако има някой съгласен да ми зададе проект, чрез който да тествам наученото да заповяда.

FREE !
 
Последно редактирано:
От: Тест на наученото

Не знам какъв ти е опита, но примерно пробвай да създадеш сайт за видео.Там ще се сблъскаш с доста проблеми(различни алгоритми за търсачка, ffmpeg,как да направиш снимка на клипа и т.н) и съответно ще се пробваш да им намериш решението.Можеш дори да се водиш по фунций-те на вибокс.
Давам ти съвет как да се упражниш, не искам сайт :)

Успех.
 
От: Тест на наученото

Не съм се сблъсквал с видео обработка, но ми се струва интересно. Мисълта ми беше да изработя нещо за някой и след това да се оцени, било то + или - .
 
От: Тест на наученото

Не съм се сблъсквал с видео обработка, но ми се струва интересно. Мисълта ми беше да изработя нещо за някой и след това да се оцени, било то + или - .

Да разбрах, но ти все пак можеш да направиш този сайт и да го споделиш тук, и ние ще го оценим.
 
От: Тест на наученото

Здравей, ако може направи ми сайт за запознанства или сайт за диети или отслабване нещо подобно.
 
От: Тест на наученото

Ето ти проект:
Портал, три колони. да могат да се добавят статии. Плъгин който да извежда последните дискутирани теми във форум, SMF. На мен лично много добра работа би ми свършил. :)
 
От: Тест на наученото

Може и на мене като epiqe да ми направиш Портал, три колони. да могат да се добавят статии. Плъгин който да извежда последните дискутирани теми във форум, SMF
И на мене добра работа ще ми свършиш.
 
От: Тест на наученото

Може и на мене като epiqe да ми направиш Портал, три колони. да могат да се добавят статии. Плъгин който да извежда последните дискутирани теми във форум, SMF
И на мене добра работа ще ми свършиш.

Баси наглеца ... :D
 
От: Тест на наученото

Една лесна задачка:

Направи тази форма. Трябва да визуализира в браузъра въведената информация. Публикувай я, за да я тестваме.

2-26-2012 2-17-43 PM.jpg
 
От: Тест на наученото

Може ли да ми направиш това на мене:
Портал, три колони. да могат да се добавят статии. Плъгин който да извежда последните дискутирани теми във форум, SMF?
 
От: Тест на наученото

А на мен искам да ми направиш плъгин, който да открива келеши, който копират чужди мнения и автоматично да им слага отрицателна репутация.
 
От: Тест на наученото

Искам да ми напишеш php script, като този, който при клик на линк, да изкарва съобщение, отнасящо се до съответния форумен потребител. Ползвай юзерите и съобщенията от този скрипт. Good luck!
 
От: Тест на наученото

Тоя с червените цвъчки.
Утрепете го с камънье.
 
От: Тест на наученото

Ей Noke кво са праиш е педерме
 
Последно редактирано:
От: Тест на наученото

... И после го метнете у кофите.
Кат минат неговите с каруците, да си го прибирът.
 
От: Тест на наученото

Искам да ми напишеш php script, като този, който при клик на линк, да изкарва съобщение, отнасящо се до съответния форумен потребител. Ползвай юзерите и съобщенията от този скрипт. Good luck!

http://testquality.x10.mx/

Работил ли си с Wordpress ?
Не съм работил с Wordpress.
 

Горе