Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

netsurfer

Well-Known Member
Код:
http://eduseeker.org/2012/03/weknowhow-reklamata-koyato-prodava-google-adwords-facebook-ads-etarget/
Google Adwords


Инструменти и анализи

Killer Tool – дава информация за ключовите думи – какъв обем имат. Тук може да си зададете думите, да ви се предлагат близки фрази или да изключвате точно определени фрази.


Тоя Killer tool не го знаех, явно е яката работа :)))
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

не мога да не се замисля, ако всичко написано съм го прочел и знам, а то от своя страна е било поднесено на презентация/обучение, то излиза, че или мога да започна и аз да водя курсове или твърде много съм чел. А за да разкажеш теорията не е нужно да си добър в практиката...или просто имам ниско самочуствие за знанията в главата си?! :cry:
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

:D цирк, тия хора съвсем се побъркаха, всеки почна да си измисля и да си съчинява някакви теории и да прави обучения, последното беше игра във фб която беше против ТОС-а, чиято награда е пропуск за семинар където ще ти разкрият тайните на ФБ и ще ти обясняват как трябва да им спазваш правилата...
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

Killer tool:). Аз очаквах побългарен софтуер да видя. Разочарован
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

и Дигитален маркетинг мениджър в
Колко яко звучи! :lol:
Хората обичат да споделят своята страст и интереси.
Трябва да ухажвате потребителя, но не спирайте когато изпълните целта си.
И гаджето така разправя, като изпълня целта си: Не спирааааайййй! Не точно сега! Още малко... 8)
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

Ляляля и ти си прав, но просто семинарчетата не са твоя бизнес, ако бяха вече да си си спретнал някое курсче. Не забравяйте че боклука на един е златото на друг и на нас може тоя семинар да ни изглежда смешен, но за друг не е и може да му е полезен. Аз съм за.
 
От: Тия направо ме разбиха ... страшен смях :)))

ххахах е случват се подобни грешки :) Събрали са хора на този семинар, и да, не са за всеки семинарите, не е достатъчно само да разбираш, трябва и да си добър презентатор :)
 

Горе