Това нормално ли е!

rutera

Active Member
Моля, споделете мнение относно снимката и нормално ли е това от Adonly, смятам че това е подигравка но ...

СНИМКАТА

mizeria.jpg

Трафика към сайта е само от ГОШО.
 
От: Това нормално ли е!

Същото (че и по-зле) ми се е случвало с AdNow. Не знам дали е подигравка, ако искаха да лъжат нямаше да отчитат изобщо кликовете, а не да ги отчитат и да ги смятат за невалидни.
 
От: Това нормално ли е!

Защото плащат на импресии, а не на кликове. Възможно е да се вдигне eCPM, ако имаш повече трафик или продължиш да ги ползваш по-дълго. Така или иначе тези мрежи стават само за допълнение към друга.
 
От: Това нормално ли е!

Защото плащат на импресии, а не на кликове. Възможно е да се вдигне eCPM, ако имаш повече трафик или продължиш да ги ползваш по-дълго. Така или иначе тези мрежи стават само за допълнение към друга.

Лошото е че при 10000, 20000 с един или няколко клика ти дават по има няма 50 цента.
 
От: Това нормално ли е!

Слагай adnow, с тези adonly доста хора изгоряха.

Adnow на импресии ли са и те понеже имам и там но слабо, има кликове ама няма толкова много импресии.
 
От: Това нормално ли е!

Adnow плащат и на импресии и на клик. Цената на клик е много ниска но като цяло CTR е доста добър. Не може да се сравнява с Adsense като конверсия но е някаква алтернатива (по-скоро допълнение). С Adnow малко се прецаках в началото защото не му дадох минимална сума за изплащане и то да почне да ми изплаща всяка седмица без значение каква сума е натрупана. Приходите от този сайт от Adnow бяха около 2$ седмично и те PayPal си удържаха по 1$ за такси.
 
От: Това нормално ли е!

Малко са гадни рекламите на Adnow, но ще поставя 2 банера да видим за няколко дни как ще се спряви.
 
От: Това нормално ли е!

Малко инфо какво се случи с рекламите.
От adonly ми изтриха сайта, имаше събрал 0,13$ без мейл без нищо ама как се казват виетнамските им майки, оносно adnow

http://imgur.com/ENoI3bo
http://imgur.com/eRec76Y
за толкова толкова.

Идват adcash
http://imgur.com/x6ikOlS

за 2 дни толкова.

Прехвалените adnow показват некви уродливи реклами и блащат безбожно малко.
Направо се отчаях.

пс. Ако някой има сайт в който се сваля нещо или нещо което върви на подобен банер
http://imgur.com/tfO1oTP
и ако иска да рекламира да дава гарантирани 40-50 клика дневно.
 
Последно редактирано:
От: Това нормално ли е!

Adnow плащат и на импресии и на клик. Цената на клик е много ниска но като цяло CTR е доста добър. Не може да се сравнява с Adsense като конверсия но е някаква алтернатива (по-скоро допълнение). С Adnow малко се прецаках в началото защото не му дадох минимална сума за изплащане и то да почне да ми изплаща всяка седмица без значение каква сума е натрупана. Приходите от този сайт от Adnow бяха около 2$ седмично и те PayPal си удържаха по 1$ за такси.
то минимума е 20$, как ще сложиш по-малко
 
От: Това нормално ли е!

докато бяха gload, adonly бяха супер готина мрежа. Отчитаха реално, плащаха редовно. Имаха реферал програма, която също отчитаха точно. Плащаха на 1$ натрупаване, което за малки сайтове си е ОК. за български трафик eCPM беше към 13-15 доларови цента. За западен беше още повече. След като се прекръстиха обаче много зазляха... Намаляха импресиите, а всичките ми статистики бяха на горе според броячите, намаля еcpm, вдигнаха лимита за плащане. Аз ги разкарах и даже не знаех, че са живи.
 
От: Това нормално ли е!

Те ми изтриха домейна боклуците смачкани (adonly) ха даже не ме уведомиха мизерниците. За момента залягам на adcash за момента са ок. Ще се чуе какво ще стане.
 
От: Това нормално ли е!

Не се виждат прикрепените файлове. Би ли ги пуснал някъде другаде или просто като ги качваш махай отметката. Така ги виждаш само ти.

Малко инфо какво се случи с рекламите.
От adonly ми изтриха сайта, имаше събрал 0,13$ без мейл без нищо ама как се казват виетнамските им майки, оносно adnow

Виж файлът 13335
Виж файлът 13336
за толкова толкова.

Идват adcash

Виж файлът 13337
за 2 дни толкова.

Прехвалените adnow показват некви уродливи реклами и блащат безбожно малко.
Направо се отчаях.

пс. Ако някой има сайт в който се сваля нещо или нещо което върви на подобен банер
Виж файлът 13338
и ако иска да рекламира да дава гарантирани 40-50 клика дневно.
 

Горе