Този месец HostGator два пъти се излага

От: Този месец HostGator два пъти се излага

Като гледам анкетата,основно е гласувано за българските хост компании.Чуждите са HostGator i Blue Host .
Нещо по-добро ? или просто няма.. :)
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Има множество "малки" (т.е. непопулярни) доставчици на уеб хостинг. Много от тях са с по-добри услуги от "големите".
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Като гледам анкетата,основно е гласувано за българските хост компании.Чуждите са HostGator i Blue Host .
Нещо по-добро ? или просто няма.. :)
ubiquityhosting.com
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Server Name opel
hostgator г ползвам вече години и не съм имал особени проблеми. 1-2 пъти имаше претоварване някакво, писах на съпорта и веднага оправиха - обикновено претоварванията баха заради тарикати дето като видят unlimited и давай да товарим колкото издържи- примерно имаше единия път някви дето на всеки 5 мин имаха крон дето им правеше бекъп на 50 големички сайта и бази и от там машината естествено даваше фира. ама тях ги махнаха (помолиха да минат на дедикейтед или знам ли) и после никакви проблеми. Та аз лично засега съм доволен от гатора и нямам проблеми там, дано и занапред е така. Поне на тоз сървър "opel" (не че съм фен на Опелите, никак даже :)
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Има множество "малки" (т.е. непопулярни) доставчици на уеб хостинг. Много от тях са с по-добри услуги от "големите".

Аз конкретно съм на ipage, 3 блога имам там, тънкостта е просто да вдигнеш и wp-memory лимита и РНР memory limit-a (съответно на 128 и 256М е супер) иначе може бавно да ти се зареждат страниците на блоговете и дори да дава разни internal server error-и, особено при новоинсталиран блог, като се използва техния auto installer. Но след "профилактиката" от моя страна, засега в лога няма рекорд за shutdown, т.е. всичко е на 6. :)

Гейтър уж бяха лидери, ама нещо взеха да стават жертва на собствената си популярност...
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Последните няколко месеца продължавам да го товаря с Wordpress MU, но не са ми го спирали (имам две инсталации, които бяха отворени известно време и имат доста автоматични регистрации на роботи, които редовно пускат ново съдържание автоматично). Може би защото инсталирах WP Super Cache.

Обаче съм правил и допълнителни модификации - забраних публикуването на коментари и изпращането на електронна поща (дори и за потвърждаване на регистрациите - потвърждаване не се изисква заради плъгина cets_blog_defaults!).
 

Горе