Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

kostianev

Member
Мога спокойно да твърдя, че съм сравнително нов член на форума, но със сигурност мисля, че той се нуждае от ъпдейт. Преди година и малко мисля го посетих за нещо, което ми беше нужно и от тогава до сега нищо не се е променило.

Не съм много сигурен в това което казвам, но ще се радвам и по-редовните членове да споделят мнението си. Едно от нещата, което спешно имат нужда от промяна според мен е дизайна на форума. Нека малко се разнообрази визията и да се модернизира.

Приемете това като съвет, а не като претенции или заяждане. :)
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Абе форума си върши работа и така, чак толкова от визия няма нужда.
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

-новите теми да са над всички или в отделно меню или да са homеpage и да има меню за другите
-да има thanks бутон на всеки пост
 
хаиде малко от кухнята в вбюлетин има нова версия която много скоро лаунчва нова версия ъпгреида сме го платили само чакаме да го пуснат :)

forum_main.png
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

А така, това е нещо друго. Точно това имам в предвит!

Ето так трябва да изглежда един модерен форум..
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Посочените досега скинове изглеждат меко казано зле.
На сегашния мисля, че нищо му няма. Все пак не сме тук да гледаме картинки, мигащи и подскачащи бутончета, а да обменяме информация.
Може да се направи раздел "Детски кът", който да е по-шарен, специално за протестиращите. ;)
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Скиновете за вБюлетин се славят като едни от най-грозните. Няма алтернатива на фабричния, който се ползва в момента. Добре, че авторите на вБюлетин са се сетили да поръчат нещо по-така за новата версия, че досега беше пълна трагедия.
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Чакаме новата версия,на пръв поглед изглежда добре.

За 200$ ще ъпдейтна и форума :D:D:D
 
От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Новата версия не е лоша като визия според мен и малко освежаване на форума няма да е излишно. Друго си е обаче лилаво и чалга - искам да видя физиономиите на тези които ще влязат и им се лилавее форума :p
 
От: От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Новата версия не е лоша като визия според мен и малко освежаване на форума няма да е излишно. Друго си е обаче лилаво и чалга - искам да видя физиономиите на тези които ще влязат и им се лилавее форума :p

еми аз като говоря не приказвам ;)
 
От: От: От: От: Този форум не се ли нуждае от ъпдейт?!

Докажи го!!! :p

доказвам...

как би трябвало да изглежда един "модерен форум"?


е как... космически кораби, лилаво и чалга

Новата версия не е лоша като визия според мен и малко освежаване на форума няма да е излишно. Друго си е обаче лилаво и чалга - искам да видя физиономиите на тези които ще влязат и им се лилавее форума :p
 

Горе