Топ на БГ хостинг компании

От: Топ на БГ хостинг компании

Аз в такива теми съм писал толкова, че на хората им е писнало.
В България има три хостинг компании, в които работят кадърни хора – jump.bg, space.bg, superhosting и може би hostsean без да имам конкретни наблюдения над последните (освен че собственикът е приятен човек и сме се засичали по конференции).
Само на Суперхостинг ме дразни, че ползват прекалено много canned отговори в съпорт деска си и понякога имаш чувството, че те смятат за дебил, а въпросът едва ли не съдържа пълна спецификация на проблема.
 
От: Топ на БГ хостинг компании

съгласен съм и с горните отговори на колегите, но hostingservant com смятам, че бият с цени и качество. (лично мнение)
 
От: Топ на БГ хостинг компании

Спорен въпрос, има доста добри компании, но защо се занимаваш с българските?? Ето ти някои качествени: 1. hostingservant.com 2. justhost.com 3. hostgator.com 4. bluehost.com 5. hostupon.com. Разбира се това е моя подредба, но според мен тези са най- добрите.
 
От: Топ на БГ хостинг компании

А Вие защо решихте, че Вашето мнение е меродавно, та да ни го натяквате през ден?
 
От: Топ на БГ хостинг компании

А Вие защо решихте, че Вашето мнение е меродавно, та да ни го натяквате през ден?
Защото си прави некадърна реклама/ПР на хостинг компанията си. Първата в подредбата е неговата, останалите са нашлякани от нета, колкото да запълнят бройката.
 
От: Топ на БГ хостинг компании

Superhostnig.bg е истината. ICN са страшно некомпетентни и на зададен въпрос ти отговарят по-бавно от Godaddy, се едно обслужват 5 млн. абонати. Скоро си продадох хостинга към тях за 1 г. на колега от форума за 5$. Суперхостинг са много коректни и вършат неща за които не са длъжни, само за да помогнат.
 

Горе