Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Благодаря. Много полезни ми бяха туловете :)
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

iweb е супер добър!
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Полезни тулчета. Аз лично ползвам главно woopra.com и съм доволен от него.
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Тея tools определено ще ми свършат работа, ей сега нападам... и от мен едно - МЕРСИ!! 8)
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

мерси и от мен, момчета и момичета :)
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

За отчет на резултатите ползвам rank tracker на link assistant и съм много доволен. Фирмата има и други софтуери, за следене на линкове и тн, но не съм ги разглеждал още
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Туловете са доста. Сега ще пробвам някои от тях, които за мен са напълно нови.
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Между другото не виждам majesticseo.com платен е но наистина си струва има един от най-бързите индекси
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Доста полезна информация, само не видях SEO инструменти за вграждане в браузъри, които са много удобни - в момента в който си на сайта показва статистиката за даденият сайт. Например, аз ползвам мозила и имам 2 задължителни адона:
SEO Status PageRank/Alexa Toolbar 1.5.9
SEO Toolbar by SEOmoz 2.2
има ги в сайта за допълнения на мозила
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Списъкът е добър сега разглеждам внимателно туловете от него. Мерси, че го сподели .
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Ето и моя първи пост - най-добрият инструмент за анализиране на конкуренцията беше Yahoo Open Site Еxplorer - има доста платени алтернативи , но това което аз ползвам в момента е Blekko.com - безплатна регистрация , след което напишете в Search Bar-a примерно - hxxp: // yourdomain.com/ /urlseo или hxxp : //yourdomain.com/ /inboundlinks , след това е лесно , инстумента дава пълна статистика на всички OnPage i Offpage фактори които ви интересуват ! Има разстояние в URL-ите тъй като нямам все още право да пиша линкове !
 
От: Топ 10 инструменти за мониторинг и сео на вашият сайт

Айде и от мен един свърх полезен тул:
http://text.miratools.ru/
Давате му страница, и той показва концентрацията на ключови думи и тяхното пресъствие във важните места - стронг, боди, тайтыл, х1
Полезен при тунинг и анализ на конкуренцията в топа
 

Горе