Тоя самолет защо не пада бре

ReminD

Well-Known Member
Абе първи, втори, трети път май тез дни самолета му се троши, гледам медиите извънредни емисии правят, още малко новатв ще тръгне да спасява бойко, накъде отиват тез медии, аз чакам да му падне самолета, те ми обясняват как всички се молим самолета да не пада.

Сега се зачудих, той боко е много страхлив, да не би да си измисля цялата работа, че да си купи нов самолет. Веднага след последния инцидент боко казал, че ще си търси нов самолет. Сигурно като е хотел из европа видял някой хубав самолет я на меркел, я на някой друг и си вика - е аз с тоз фалкон ли да се возя, дай ще си купя нов, но ще си измисля нещо, че лошия материал да не заподозре нещо.

И друго - забележете за какво е бил използван, когато имало проблем във Варна - ходил да говори пред младежите ( блекаут ) от герб .... Тоз самолет не знаех, че е партиен, мислех че е държавен.
Но пък при герб важи правилото - една държава - една партия, една партия - една държава.
 
От: Тоя самолет защо не пада бре

Един поглед на фейсбук профила му и коментарите те карат да си събереш багажа и да отпътуваш.

ПП НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ВЛИЗАТЕ В ПРОФИЛА МУ, ЩЕ ПОВЪРНЕТЕ.
 

Горе