Травиан - виртуална мания за милиони

penev75

Member
Съвсем случайно преди 4 месеца кликайки върху един банер открих играта Травиан. Регистрирах се и започнах да играя. Не мога да се откажа и сега. Играта е много завлядяваща и всеки който започне да играе трябва да знае, че после трудно може да се откаже.

В България има 2 сървъра.
Сървър 1 е стартирал доста отдавна и там вече има много развити играчи. Който иска може да се регистрира през този линк: http://www.travian.bg/?uc=bg1_10866

Наскоро стартира Сървър 2. Там все още няма много развити играчи. Който желае да се регистрира в сървър 2 може да го направи през този линк: http://www.travian.bg/?uc=bg2_132

Регистрирайки се през тези линкове аз ще спечеля само и единствено виртуално злато в играта. Благодаря Ви.

П.П. Който желае помощ в играта може да разчита на мен.
 
И аз започнах да я играя, но не се сещам да влизам. Влизам по около 1 път на седмица колкото да пусна някоя сграда в строеж!
 
MsGeR каза:
За това време мога да оптимизирам една афилейт страница и да спечеля от това :)

Точно това си мислех и аз! :lol:

penev75 каза:
Регистрирайки се през тези линкове аз ще спечеля само и единствено виртуално злато в играта. Благодаря Ви.

Приятел, хвърли едно око на дефиницията на термина "targeted traffic".
Вярвам, че ще ти е от полза.
Хубаво афилиейтваш, но защо си губиш времето със "злато в играта"? :wink:
 
penev75 каза:
Frik: Изпратих ти малко ресурси. Сигурно ще са ти от полза :)
Мерси братле! От олза са ми и още как, ще връщам кога мога. Ако може малко хелп по играта: от къде мога да си направя войска, както и заселнизи за да завладея нов град? Имаш ли нещо клан или др. Дай координати да те скиф! BTW играта е супер зарибяваща и наистина действа като наркотик... :lol:
 
И в двата сървъра съм penko

Рано ти е още да мислиш за друг град, но като питаш ще ти кажа. Трябва ти десето ниво на двореца или резиденцията. Като начало развиваш само ресурсните полета. АКо вдигаш нивото на главната сграда сградите се строят по бързо. Войници можеш да си направиш, като си направиш казарма и след това конюшня. За всички сгради можеш да видиш изикванията в инструкцията в ляво или на help.travian.com
 
От вчера и аз съм "в играта" : ZzZaPyr
Ще видим дали ще се зарибя ;)

А могат ли да се правят кланове, гилдии нещо ? Да направим един клан на форума ;)
 
Ако искате правете клан. Аз не мога да изменя на моите кланове сега в играта, защото са много силни и ще си изпатя.

ZzZaPyr: Изпратих ти по 250 от всичко, защото нямам свободни търговци. Като се върнат ще ти пратя още по толкова.
Очаквай ги след 3 часа
 
penev75 каза:
Ако искате правете клан. Аз не мога да изменя на моите кланове сега в играта, защото са много силни и ще си изпатя.

ZzZaPyr: Изпратих ти по 250 от всичко, защото нямам свободни търговци. Като се върнат ще ти пратя още по толкова.
Очаквай ги след 3 часа

За клан трябваше май някакво изискване!?
penev75 дай някой съвети за по добро развитие? Какво да стойме най-напред, да изкарвам ли търговци и войска или да развивам само полетата за ресурси?

Tsanko каза:
Аз се регнах във втория сървър със Tsanko :)

Добре дошъл в играта, ако искате може да си основеме клан, само предложете нещо име? :)
 
penev благодаря много ;)
Пичовете ако ще правим клан да го правим :)
Само наистина едно име да му измислим ;) и като заякнем ще привлчем penev :D
 
Предлагайте име за ордена, че аз вече почти мога да основавам, едно ниво ми трябва... :)
 
Моля на който не съм пратил ресурс да напише как се е регистрирал и в кой сървър. При първа възможност ще му пратя по 500 от всичко. Довечера ако намеря свободно време ще напиша подробни и полезни съвети.

ПС. Преди имах клан, който се казваше Royal. Ако искате ползвайте името :) Пък може и аз да се включа.
 

Горе