Трафик - за вашият сайт

pvdpepo1

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагам като услуга реален трафик ( не е таргетиран ) . Трафика не е от Азия. Напълно безопасен при сайтове с адсенс и др. рекламодатели.

Постигнати резултати от ПР2 блог с около 150-200 преди използването на трафик и реклами. И месец след поставянето

Screenshot_1.png от сайта на Бидвертайз
Screenshot_11.png

И за да няма подведени хора ето статистика от трафика. Снета е на абсолютно нов блог в блогспот
Screenshot_111.png

Screenshot1_1.png

Офертата я има и в Fiverr 5000 посещения за 5$
Цената за клиенти през форума на предприемач.ком е
Малък 6лв - 5 000 посещения / 1 седмица или по малко
Среден 10лв - 10000 посещения / 1-2 седмици
Голям 20лв - 22500 посещения / 2-4 седмици ( За тази оферта получавате опция да решите как изкате да разпределите тези 22500 посещения

с доплащане от 5лв за среден и голям пакет можете да изберете и източника на трафика / търсачки / социални мрежи / търговски сайтове и други.

Плащането става чрез :
Суми до 10лв - Пейпал
Суми над 10лв - Пейпал , Спииди , Еконт , Български Пощи , Банков Път , Western Union

За повече информация скайп : p v d p e p o 1 (без разстояния) или в форума

Работа по трафика започва след получаване на вашия линк и успешна транзакция
 
От: Трафик - за вашият сайт

Предлагам като услуга реален трафик ( не е таргетиран ) . Трафика не е от Азия. Напълно безопасен при сайтове с адсенс и др. рекламодатели.

Постигнати резултати от ПР2 блог с около 150-200 преди използването на трафик и реклами. И месец след поставянето

Виж файлът 9059 от сайта на Бидвертайз
Виж файлът 9060

И за да няма подведени хора ето статистика от трафика. Снета е на абсолютно нов блог в блогспот
Виж файлът 9061

Виж файлът 9062

Офертата я има и в Fiverr 5000 посещения за 5$
Цената за клиенти през форума на предприемач.ком е
Малък 6лв - 5 000 посещения / 1 седмица или по малко
Среден 10лв - 10000 посещения / 1-2 седмици
Голям 20лв - 22500 посещения / 2-4 седмици ( За тази оферта получавате опция да решите как изкате да разпределите тези 22500 посещения

с доплащане от 5лв за среден и голям пакет можете да изберете и източника на трафика / търсачки / социални мрежи / търговски сайтове и други.

Плащането става чрез :
Суми до 10лв - Пейпал
Суми над 10лв - Пейпал , Спииди , Еконт , Български Пощи , Банков Път , Western Union

За повече информация скайп : p v d p e p o 1 (без разстояния) или в форума

Работа по трафика започва след получаване на вашия линк и успешна транзакция

Добре звучи. Само, че си твърде нов потребител.
Имам няколко въпроса:
1. Как изчислявате колко са доставени?
2. Какви гаранции давате за Адсенс и т.н?
3. Какви ниши се котират най-добре. Тоест, потребителите знаят ли къде ще бъдат запратени или е pop-up някакъв?
 
От: Трафик - за вашият сайт

не съм толкова нов потребител и преди съм работил като фрееланс ще пусна линкове от стари теми / прави сте малко по късно следобяд ще пусна пояснения за трафика вече има един клиент и се надявам позитивен отговор и от него
 
От: Трафик - за вашият сайт

Писах ти в скайпа. Искам да поръчам.
 
От: Трафик - за вашият сайт

Първия клиент е на лице и каза, че ще пише в темата да сподели преценка заповече информация моля на скайп не ми остава мн време да пиша в форума
 
От: Трафик - за вашият сайт

вмомента имам 2 клиента с който работя предполагам след поръчката ще напишат отзиви
 

Горе