Трети ден нямам нет

От: Трети ден нямам нет

спиди нет също е добър.
но преди 1 седмциакогато имаше буря спря за 2 дни и направо откачих , 100 пъти им звънях.
иначе е готин нет бърз е , можеш и 5 дни отсрочка да имаш , ако нямаш пари да го платиш можеш да го активираш за 5 дни безплатно само като си отвориш браузъра :)
 
От: Трети ден нямам нет

Имам нет вече. Цяла седмица ги чаках, накрая се наложи те да ме чакат, обаче и без това ги бях предупредила, че съм заета до 9.30 сутринта. Обадиха ми се и ме изчакаха пред блока. За 25 минути работа една седмица нерви...Хайде вече довечера ще си кача новия сайт най-накрая в Cashburners...
 
От: Трети ден нямам нет

салонче ? :) мога да бъда полезен тук ... и то много кажи какво ти трябва за салона да дам топ цена !!!

то и за интернет и за компютри мога ама не си от софия гледам :)
 
От: Трети ден нямам нет

салонче ? :) мога да бъда полезен тук ... и то много кажи какво ти трябва за салона да дам топ цена !!!

то и за интернет и за компютри мога ама не си от софия гледам :)
Ще ти пиша на лични, да видим какви неща имаш :)
 
От: Трети ден нямам нет

Как си издържала, аз един ден без нет се побърквам. На втория - трети де се ходи на визитаци. :)
Явно съм много търпелива. След 5 дни разговори с офиса, на шестия вече благоволиха да ми го оправят, като смениха всичко - и разпределителната кутия и целия кабел чак до нея. Сега имам интернет - стрела, може би стана добре че падна гръм и изгори мрежата, да и моят интернет да влезе в пътя най-накрая иначе от началото на годината още се оплаквам от бавен нет и постоянно спиране и тръгване или нацяло изчезване на интернета. Дано сега вече да върви добре. А, ланкартата също беше изгоряла, то нямаше как да не изгори, щом са излизали искри от кабела на интернета...
 

Горе