Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Страниците са само с английски, американски и австралийски фенове. Скрипта има всички нужни функции - публикуване на картинки, линкове, както и за настройване на отложено публикуване. Скрипта върви с домейн и инструкции за работа с него.

Страница 1:
7262309C.jpg

Страница 2:
7262312j.jpg

Страница 3:
7262314K.jpg




Страниците давам напред само на хора, които познавам.
Тези, които не познавам първо пращат кинтити като гифт и тогава прехвърлям страниците.

Цената е приблизително 200 долара за целия пакет или кой колкото предложи... Оферти приемам на лично.

Скрипта за публикуване е онлайн, работи и може да се тества. Предоставям линк на заинтересованите на лично.
 
Последно редактирано:
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Какви са темите на страниците?
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Какви са темите на страниците?

Фън основно, всъщност за всякаква обща тема стават. Не е нещо тясно специализирано.
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

ако може страниците и инфо на лични
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Прати ми линковете на ЛС :)
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Прати ми линковете на ЛС и на мен!
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Говорих с 100 човека, никой не предприема нищо, само гледат и мислят. Ако някой има интерес и тази цена му се вижда висока може да пуска оферти с приемлива цена за него. Склонен съм на отстъпки....
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Привет, ако може и аз да видя линковете на страницата. Благодаря :)
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Здравей прати ми линк към страниците на ЛС ако може :)
Активни ли са на линкове?
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

може ли линк към страниците ?
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

И двамата имате лични. Страниците са старички и рича е доста зле, като навсякъде... Но потребителите са си там и са активни. Правят по 200-300 харесвания на пост, а някои и доста повече.
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Някой ако не е получил лично да свирка тука, че се омотах, на кого писах, на кого не. 3 дена спахте, сега посред нощите се активизирахте всички:)
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Здр, може ли лично и на мен с демото на скрипта. Благодаря.
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Свиквай, тук повечето хора само питат, но не купуват...Поне за 80 % от тях съм сигурен, че нямат намерение да купуват, но от чисто любопиство искат да видят какво продаваш.

Извинявай за оффтопика. Успех с продажбата!
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Свиквай, тук повечето хора само питат, но не купуват...Поне за 80 % от тях съм сигурен, че нямат намерение да купуват, но от чисто любопиство искат да видят какво продаваш.

Извинявай за оффтопика. Успех с продажбата!


Мерси за пожеланието:)

Страниците са продадени...
 
От: Три страници (127000 фена) само топ държави + скрипт за автоматично публикуване

Прати ми линк за скрипта ако може на ЛС
 

Горе