Трупай стотинки

deathlich

New Member
http://spyware.icnhost.net/forumer/ Трупай стотинки и Купи своята награда сега : !

1 пост 5 стотинки
1 тема 10 стотинки

Също така можеш да обменяш стотинки с другите потребители

за повече информация посетете Форума!
 
Еми сега Търсим Спонсори

Наградите ще са всякакви shell хостинги Клавиатури тениски от портокал.бг

зависи с кой фирми ще говоря :wink:
 
angelovarna каза:
Със спестените пари от отсъствия от уроци по български

Абе Много съм си добре по български ..... Може да съм объркал нещо но тва не значи че не знам бг ....

п.п кажи къде има допуснати грешки
 
Толкова несериозен проект няма да има бъдеще.

Обикновено когато очакваш пари от някого, е добре да бъде пълнолетен и грамотен. Откъде имам гаранция, че ще си получа дадено количество пари, ако го натрупам? Предполагам, че за спонсорство ще трябва да сключите тип договор (хонорарен, ако е в левове?), защото компаниите все пак трябва да се отчитат, когато става въпрос за пари.

Купи домейн и той да бъде свързан с тематиката на сайта. "Spyware", поддомейн на ICN, едва ли ще привлече сериозни хора.

И намери някаква точкова система, която да отчита печалбите.

Накратко: отнасяй се по-сериозно. Ако е нужно - намери грамотен пълнолетен колега, който да ти помага при получаването на пари и плащането, както организацията на форума като цяло.
 
Такам.. домейн ще взема ок :)

има точкова система :)

и имам и фрта който са пълнолетни и грамотни :D :D :D

мисля че може да развием форума НЗ

а относно спонсорите към кой да се обърна знаеш ли ?
 
Абсолютно съм съгласен с Митака. Не че искам да кажа, че нищо няма да излезе, но този проект е доста амбициозен.
Най-малкото е домейна, а имай предвид, че колкото по-голяма е една фирма, толква по-трудно дава пари (от личен опит ти го казвам, доста големи фирми са ме бавили с МЕСЕЦИ за мизерни пари).
Освен това е крайно непрепоръчително да сключваш каквито и да било писмени уговорки, изготвени само от едната страна и/или без ти да имаш сравнително добри познания в облстта на търговското право :D
 
съжалявам, но проекта ми се струва доста необмислен .
Парите ще взимате от някой спонсор - това беше голяма виц - търсим спонсор - още по несериозно .
Толкова пари ще трябват за тоя проект ,че братче твоите спонсори ще трябва получават доста реклама и посетители от теб за да ти дават тия пари . 5 поста левче . В предприемач има 10 к поста / 5 2 к лева трябва да се даът или поне 1000 лева .
Как ще се справиш със спамерсикте изпълнения .
Как ще плащаш на спечелилите .

Аз давам по 170 лева в моя блог награди на месец и стават какви ли не битки и опити за измами и все има някой недоволен , хем са стаии ,които са доста големи , а ако гоня всеки драснал един ред хей как сте ...

И последно рекламите на големите фирми в нета се държат от 3 фирми в БГ така че спонсори трудно се намират за неизвестни проекти
 
Говорих с Superhosting и ми казаха че ако имам над 5000 импресии седмично могат да усигорят насгради за потребителите хостинг,домейн ... :)

Казаха ми след 1 месец да им представя статистика на tyxo брояча
 
А може би пича има внапредвид - вместо точки както е по-другите форуми - да са стотинки, но виртуални стотинки (също като точките), с тях да можеш да "търгуваш" във форума като например да си "купиш" домейн, който всъщност ти идва безплатно. Общо взето същата стара история ама с друго име ;)
Междудругото - скина на този твой форум е ужасен, десния му край въобще се губи някъде в небитието... а и онзи горе от CS ли е откъде ли е... (с пушкалото) и какво общо има той с целта на форума не мога да разбера?!?
 
вече сме с друг темплейт...

Пък и не е точно същото ... :)

с тва като събереш стотинки дирекно утиваш в сайта и можеш да си пазариш с тях примерно

икономичен план на ицн за 3 месеца е 5000 стотинки
някой е събрал 5000 поръчва го казва ми на мен аз му зимам стотинките и казвам на ицн да го активират :)
 
Да де ... МИСЛАТА ми беше -> това са виртуални пари, тях не може потребителя да си ги поиска и ти да му ги изплатиш по банков път примерно ;)
Прав ли съм?
 

Горе