Трябват ви статии? Цъкнете тук.

От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

За пореден път авторката на темата се справи отлично с поставената задача!
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Мерси.

Свободна съм за нови поръчки.
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Има място само за поръчка от още един човек. :)
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

И за момента спирам да приемам поръчки.
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Малко свободна. :) Ако ви трябват статии - > Очаквам подробности на ЛС.

Поздрави.
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

В духа на празниците и от мен една промоция за статии ТИП 1 и 2 за всички поръчки направени в указания период. Вижте първото мнение в темата, за да видите характеристиките на двата типа статии.

8507320X.png


УДЪЛЖАВАМ ПРОМОЦИЯТА С 5 ДНИ (ДО 18.12.2015), тъй като изображението беше счупено и промоцията не е била видима няколко дни.

*Отстъпката е валидна само за нови поръчки и не важи за такива, които се изпълняват в момента.
**Запазвам си правото да приключа с промоцията по-рано, в случай, че се запълнят местата за статии.
***Отстъпката е валидна и за дългосрочни ангажименти като цената на поръчани статии ще е валидна за целият период от ангажимента. (Например ви трябват х 4 статии на месец в рамките на 6 месеца за проект Х - отстъпката ще е валидна за целия период на изпълнение).
 
Последно редактирано:
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Здравей Fifi дали имаш възможност да поемеш поръчка за малко статийки?
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

УДЪЛЖАВАМ ПРОМОЦИЯТА С 5 ДНИ (ДО 18.12.2015), тъй като изображението беше счупено и промоцията не е била видима няколко дни.

8507320X.png
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Бих желал да се възползвам от вашите услуги, и промоцията :) Ще може ли на лично актуално цени, благодаря :)
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Аз също бих желал да се възползвам от услугите ви. Ще може ли да се разберем на лс, благодаря!
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Здравейте,

промоцията приключи вчера, така че вече са валидни стандартните цени.

За момента, обаче спирам да приемам поръчки поне до 10-ти януари. :)

Поздрави.
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Здравей при първа възможност пиши като си свободна искам няколко статии
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Здравейте.
Аз също имам интерес и дори готовност да поръчам няколко статии.

Като за начало се нуждая от 2...3 статии на английски за една доста интересна тема.

След това мисля да се договорим за рутина работа :) ( примерно по 3...4 статии на месец на сайт )
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Здравейте.
Аз също имам интерес и дори готовност да поръчам няколко статии.

Като за начало се нуждая от 2...3 статии на английски за една доста интересна тема.

След това мисля да се договорим за рутина работа :) ( примерно по 3...4 статии на месец на сайт )

Здравейте, за момента предлагам писане на статии само на бг.
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Понеже ме гложди нетърпение, ще изклюкаря предварително... :mrgreen:

В близките дни очаквайте малко обновления, както и вече налично портфолио с вече реализирани задачи и конкретни примери за статии на различни теми, които ще помогнат на бъдещите клиенти предварително да се запознаят със стила ми на писане, както и някои други умения. ^_^

Междувременно да подчертая, че до 10-ти не приемам нови поръчки, с изключение на изпратените до този момент запитвания, които ще обработя. :)

Благодаря за разбирането.
Поздрави!
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Възползвах се от един промо пакет, предложен от колежката. Като цяло, срока не беше спазен, беше ми обещано за компенсация статия "Бонус", която и до ден днешен не получих. Като цяло статията не беше нищо особено, може би авторката не беше отделила нужното време да се запознае по-детайлно с нещата, които продаваме.... Или просто продуктите ни са прекалени специфични. Желаем на колежката много нови клиенти през новата 2016 :)
 
От: Трябват ви статии? Цъкнете тук.

Възползвах се от един промо пакет, предложен от колежката. Като цяло, срока не беше спазен, беше ми обещано за компенсация статия "Бонус", която и до ден днешен не получих. Като цяло статията не беше нищо особено, може би авторката не беше отделила нужното време да се запознае по-детайлно с нещата, които продаваме.... Или просто продуктите ни са прекалени специфични. Желаем на колежката много нови клиенти през новата 2016 :)

Здравей, ще си получиш статията-бонус, просто бяха празници. Вината е моя, че не уточних. Пожеланието изглежда доста фалшиво на фона на коментара, но все пак благодаря.

PS: На ЛС не получих никакво мнение за статията, а само ми благодари за нея. Следователно няма как да знам дали се харесва или не.

PS2: Напоследък ми се случва често да закъснявам с изпълнение на поръчки - проблем, който вече изчезва и че е за постоянно с новата система, която подготвям.

Няма проблем да получавам критики относно работата си, но се обиждам, когато са просто напатки, а не градивни. Изпрати ми на ЛС детайли относно това какво не ти харесва в текста конкретно, за да анализирам работата си и да ти пратя отг.

Поздрави.
 
Последно редактирано:

Горе