Трябват ми няколко човека за един експеримент

Sky

Well-Known Member
Търся някой който има хост различен от Суперхостинг, Jump.bg, Directhost.bg за един експеримент.
Става дума за БГ хостинг, след време ще тестваме и чуждите.
Работата ще се състои в пращането на въпрос по тикет системата и снимка на отговора.
Мисля, че всички ще спечелим от това тъй, че ударете едно рамо :wink:
На ЛС ще обясня какво е точно заданието на навитите.
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Е ти го напиши и у държавен вестник и после чакай резултат...сми така не се прави - няма изненада. Освен това, те само като видят кой им пише и че се строшат с пояснения :D
Общо взето глупав експеримент според мен :wink:

Знаем иначе, че джъмп ще отговорят най-любезно и изчерпателно :)
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Е ти го напиши и у държавен вестник и после чакай резултат...сми така не се прави - няма изненада. Освен това, те само като видят кой им пише и че се строшат с пояснения :D
Общо взето глупав експеримент според мен :wink:

Знаем иначе, че джъмп ще отговорят най-любезно и изчерпателно :)
Верно малко се прецаках, айде включваме и суперите,джъмпарите и директните в списъка че да ги изненадаме.
Аз и затова търся различни хора за да не се усетят
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Че те съпортите си нямат друга работа, за да отговарят на експериментални тикети. Ъпхеро, сядай да бачкаш, стига си губил временето си с глупости:)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Най-малкото кандидатите трябва да имат хостинг там, а за най-голяма меродавност трябва да имат и някакъв проблем - тогава вече може верно да ги "измерим" както подобава :)
Но според мен, ще отговорят и според клиента, няма еднакво отношение към всички, това е 100% сигурно. Експеримента става много много сложен ако искаме читави и меродавни резултати.
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Най-малкото кандидатите трябва да имат хостинг там, а за най-голяма меродавност трябва да имат и някакъв проблем - тогава вече може верно да ги "измерим" както подобава :)
Но според мен, ще отговорят и според клиента, няма еднакво отношение към всички, това е 100% сигурно. Експеримента става много много сложен ако искаме читави и меродавни резултати.
Като по-горе написах всички ще спечелим от тази работа, ама като гледам няма ентусиазъм :D
И да кажа, че и идея си нямате какъв ще е въпроса, че чак ивремто им съм щял да губя. Не мисля, че за 2 минути работа ще се уморят съпорта
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Какво има да експериментирате съпорта на Jump е най бърз ..
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Какво има да експериментирате съпорта на Jump е най бърз ..
нито знаеш какъв ще въпроса към съпорта нито дали времето за реакция изобщо е важно.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Какво има да занимавате съпорта с глупости все едно си нямат друга работа та с тебе да се занимават.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Простия си ти. Какво има да занимавате съпорта с глупости все едно си нямат друга работа та с тебе да се занимават.
бягай на пясъчника да си играеш.
Такива като теб дето ползват смсхостинг не ми трябват
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

бягай на пясъчника да си играеш.
Такива като теб дето ползват смсхостинг не ми трябват
Ъпхеро, уважавай събеседника си, защото не знаеш кога ще ви се пресекат пътищата отново:)
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Уважението трябва да си го заслужиш, не се дава по дефаулт
Ъпхеро, уважавай събеседника си, защото не знаеш кога ще ви се пресекат пътищата отново:)
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Е те това са форумите - генератори на излишна енергия :D

Начи трее преди някаква важна рабора изискваща много енергия, първо да се чете 15-20 минути форума... :twisted:
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

13 поста само глупости, щом не ви е проблем хостингите да ви преебават редовно ОК
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

13 поста само глупости, щом не ви е проблем хостингите да ви преебават редовно ОК
Е защо да те преебават. Има две страни в случая - клиент и фирма предлагаща услуга, която търси съответния клиент. Ако една от двете страни не е доволна от партньорството, напуска кораба (с други думи или клиента си бие камшиците от хостинга, или самия хостинг бие камшиците на клиента, ако го е погнала 3-та страна, в повечето случаи).
Изводът: никой не преебава другия, всичко се свежда до бизнес интереси:mrgreen:
 
От: От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Е защо да те преебават. Има две страни в случая - клиент и фирма предлагаща услуга, която търси съответния клиент. Ако една от двете страни не е доволна от партньорството, напуска кораба (с други думи или клиента си бие камшиците от хостинга, или самия хостинг бие камшиците на клиента, ако го е погнала 3-та страна, в повечето случаи).
Изводът: никой не преебава другия, всичко се свежда до бизнес интереси:mrgreen:
Здраве да е, ама кофти мислене имаш.
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

не си ли ти този човек който ходи и спами във всяка втора тема ...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

Не се караме, но просто той прекалява ... специално с мен се държи много зле.
На повечето ми постове ми дава отрицателен реп без някакви конкретни причини.
Мисли ме за pirqnkow, но това не съм аз ..
От къде на къде ще ми казва, че използвам смсхостинг и да ходя да си играя в пясъчника.
В повечето теми пише някакви безсмислени отговори и като някой му пише в неговите теми веднага почва да хейтва по този който му спами в темата.
Не искам да се караме, но всичко си има граници ...
 
От: Трябват ми няколко човека за един експеримент

аз съм навит
 

Горе