Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

ако се намери някой да свърши тая работа аз давам $30 за 10к :)
 
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Давам 3 долара за свършената работа.
Ако намериш такава оферта пусни една тема във форума да знаем и ние и да си направим 100 000 групи :D
 
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Ако намериш такава оферта пусни една тема във форума да знаем и ние и да си направим 100 000 групи :D
Много смешно...
 
Последно редактирано:
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Цялата тема е безсмислена, несериозна и смешна. Най-малкото можеш да сметнеш колко пари би вложил във фейсбук реклама, за да привлечеш 1000 човека. Или пък колко усилия ще ти коства да събереш 1000 фена по друг начин :)
 
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Цялата тема е безсмислена, несериозна и смешна. Най-малкото можеш да сметнеш колко пари би вложил във фейсбук реклама, за да привлечеш 1000 човека. Или пък колко усилия ще ти коства да събереш 1000 фена по друг начин :)

Ами тука имаше няколко такива теми където за 5 лева добавят 1000 фена ... явно то всички за Вас всичко е несериозно и смешно ...
 
Последно редактирано:
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Ако следиш форума внимателно, не може да не си забелязал, че въпросната тема се оказа клопка и постановка :)

явно то всички за Вас е несериозно и смешно ...
Тази реплика беше излишна ;)
 
От: Трябват ми 1000 фена за страницата във Facebook

Ами тука имаше няколко такива теми където за 5 лева добавят 1000 фена ... явно то всички за Вас всичко е несериозно и смешно ...

То има ама за групи, за страници май не съм виждал.
 

Горе