Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте,

Трябват ми по 30-тина статии месечно, по около 400-450 думи, на български език, на тема врати, кухни, обзавеждане...всъщност, имам нужда и от други статии на различни тематики, ще трябва и за тях да има отделно по 7-8 месечно...

Ако някой има интерес да поработим малко съвместно, да пише на лично.
Ако изпрати и линк към някъде публикувана статия на подобна тематика като заданието, добре ще е...всъщност, ако е човек с който не съм работил - задължително ще е май.
Ако е възможно, да предложи и евентуално цена на бройка статия (при не по-малко от 25 бр. месечно, на база 420 думи примерно, на дума...).
Работил съм с доста колеги, имам 3-ма човека на които отвреме-навреме използвам услугите за по 20-30-40 статии, пишат си много добре, но идеята ми е да се опитам да намеря човек, с който да поработим продължително, поне година време...


* Относно срока - не ги искам от вчера за днес, ясно е че може постепенно, по 5-10 на седмица, или месечно наведнъж, както се разберем...всъщност, месечно е най-добре.

* И още нещо, работил съм с много колеги от форума, с който съм работил, може да потвърди че си плащам без да "мрънкам" за каквото и да е било, дори и предварително най-често.
НО, имайте предвид, че ако започна работа с колега, с който не съм работил - Изпраща - Плащам! (за предпочитане ePay).
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Писах Ви на лично.
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Имате лично и от мен.
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Здравейте,
Интересувам се от съвместна работа. Тъй като съм нова тук не мога да пиша на лични. Моля, за ваш имейл ,на който да се уточним.
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Интересно дали има човек, който да може да предложи 250 читави статии на тази тема (казвам "човек", защото цената на фирма едва ли ще те устройва)
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Имате и от мен ЛС :)
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Здравейте! Предполагам, че статиите са предназначени за блог и преди всичко в тях трябва да има полезни съвети за избор на врати, обзавеждане и тн, както и различни идеи за обновяване на дадено пространство?
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Пък откъде реши, че съм от женски род :)

Да, чувството е взаимно, зайче. И на мен, особено след такова отношение, НЕ ми е приятно, явно и НЕ желая вече :)

Въпреки това - успех с проекта!
 
От: Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

След като ме цитираш, нормално е да отговоря.......

Виж сега, какво си мислил и какво си имал предид - не съм ясновидец! Всеки в течение на времето може да си изменя мненията и да ги наглася както му е удобно, но недей да спекулираш в тази тема със дарения!!!
Имаше задание, ти написа едно ЛЦ, тип "изцепка" - нямащо нищо общо със заданието, т.е. чист спам според мен!
Те ти твоето ЛС:
"Здрасти,
Сега направо да те питам каква са другите ти теми, за които ти трябват 7-8 статии на месец 25 на дадената тема ще напиша... обаче за година сигурно.
Но пък от друга страна, разгледах какво имам - имам около 10 статии за тази тематика, които са на английски. Не ми коства много да ги преведа на български (стига да кажеш какво точно ти трябва) и да си имаш 10 статии на тази тема. Но определено няма да имам нерви по статия на ден.
Това е от мен, ако имаш интерес, драсни един-два реда.
Успех! "


* Мога да разпечатам извлечение от моя банкова сметка (ЛИЧНА, не фирмена), за да видиш какво означава РЕДОВНО да даряваш!!!

Спирам дотук в тази тема!
 

Горе