Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

biaaro

Well-Known Member
Предполагам всички сте чули за свинщината, която извърши така наречения "български президент". Как ще коментирате това?

Аз го определям като държавна измяна.

Искам да чуя и мнението на герберастите, дето си мислят, че герб ги пази от турска инвазия. Как ще коментирате действията на президента си, драги гербери?






Скандалното нареждане на главния мюфтия не било заради религиозна дискриминация

Безпрецедентен скандал разтърси родното медийно пространство късно снощи. На празничната вечеря между родния държавен глава и вицепремиера на Турция Бекир Боздаг представителите на българските медии бяха жестоко унизени и то пред очите на Росен Плевнелиев. След като президента пристигна в хотела в Пловдив, където се проведе вечерята по случай свещения за мюсюлманите празник Рамазан Байрам, родните журналисти се опитаха да го последват, за да отразят случващото се на срещата.
плевнелиев3 300x188 Защо изгониха българските журналисти от срещата на Плевнелиев с турския вицепремиер?

Българските журналисти не бяха допуснати до срещата на Росен Плевнелиев

Още на входа обаче те били жестоко избутани от охраната, които отказали изобщо да ги допуснат вътре. Въпреки протестите на репортерите, че събитието е с участието на българския президент, достъпът до събитието най-демонстративно им бил отказан. На поисканото от тях обяснение за действията на НСО, се оказало, че разпореждането е на главния мюфтия.



След като се оправдаха с президентския протокол обаче възникна въпросът защо тогава на срещата между нашия държавен глава и турския вицепремиер присъстваха турски журналисти?







На въпроса какво търси български президент на празник рамаза бамрам всеки сам да си отговори.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

За ветото на промените в бюджета ли говориш? Има право да слага вето, използва го. Няма как да го съдиш, че прилага правата, които му е дала конституцията. Вярно е, че мотивите му за ветото бяха смешни, специално го гледах като ги прочете, но това е положението. Няма какво да се направи.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

За ветото на промените в бюджета ли говориш? Има право да слага вето, използва го. Няма как да го съдиш, че прилага правата, които му е дала конституцията. Вярно е, че мотивите му за ветото бяха смешни, специално го гледах като ги прочете, но това е положението. Няма какво да се направи.


Добавих инфо в първото мнение.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

В случая президентът е прав. Журналистите принципно са гнусно племе, но когато са събрани на стадо стават още по-неприятни и професията не им дава право да влизат навсякъде и по всяко време. Това нито е скандал, нито е безпрецедентно. Просто продажната пасмина си мисли, че всичко й е позволено и когато не стане по тяхната си отмъщават като пишат многострадални статии като тази горе. Разбира се, че нямат право да са навсякъде, където е президентът. Дори да има официална среща, а това в случая е само вечеря, той не е задължен да ги пуска да гледат. По принцип така се прави. Сега какво им били казали пазачите на входа на хотела няма особено значение. Журналистите спокойно могат и да лъжат за това. Няма как да проверим, а и не е важно.

"Още на входа обаче те били жестоко избутани от охраната, които отказали изобщо да ги допуснат вътре."
По-скоро са опитали да нахлуят без разрешение и единственият начин да бъдат спрени е било използването на физическа сила. Виждал съм такива ситуации на живо.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Журналистите не са били допуснати защото домакини от българска страна са хора които се разследват за разпространението на радикален ислям и присъствието на Президента на такава сбирка с участието на такива хора е меко казано недопустимо - Ама па и тоя президент ли е та да го мислиме.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Абе всички политици са от един дол дренки, без значение дали е президент, министър председател или депутати.
Но с това свое действие президента ме накара да преосмисля за кого да гласувам на следващите избори...няма да е за него.

Абе господин президент, за това ли умряха Ботев и Левски ???
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

В случая президентът е прав. Журналистите принципно са гнусно племе, но когато са събрани на стадо стават още по-неприятни и професията не им дава право да влизат навсякъде и по всяко време. Това нито е скандал, нито е безпрецедентно. Просто продажната пасмина си мисли, че всичко й е позволено и когато не стане по тяхната си отмъщават като пишат многострадални статии като тази горе. Разбира се, че нямат право да са навсякъде, където е президентът. Дори да има официална среща, а това в случая е само вечеря, той не е задължен да ги пуска да гледат. По принцип така се прави. Сега какво им били казали пазачите на входа на хотела няма особено значение. Журналистите спокойно могат и да лъжат за това. Няма как да проверим, а и не е важно.

"Още на входа обаче те били жестоко избутани от охраната, които отказали изобщо да ги допуснат вътре."
По-скоро са опитали да нахлуят без разрешение и единственият начин да бъдат спрени е било използването на физическа сила. Виждал съм такива ситуации на живо.


Ох, човек, много гледаш повърхностно на нещата. Който пише в политика трябва поне да се интересува малко от нещата. На срещата са били Касим Дал и хората му, българския президент и вице-премиерът на Турция. Това е скандалното, не че не са пуснали журналистите, за които не ми пука хич. Обсъждали са как България да върне на Турция имоти на османската империя и други подобни... Въпросите, които възникват от това поведение на президента са безброй... Нямам време да развия темата както трябва и я пуснах поне малко хората да разберат какво се случва точно в момента...
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

А кой е източник на информацията какво е обсъждано на вечерята? Има ли запис, свидетели или нещо такова? Намирам само официална информация от президентството, където се казва, че не са обсъждани имотни въпроси и не е имало официална среща между президента и турски политици.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

А кой е източник на информацията какво е обсъждано на вечерята? Има ли запис, свидетели или нещо такова? Намирам само само официална информация от президентството, където се казва, че не са обсъждани имотни въпроси и не е имало официална среща между президента и турски политици.


Абе човек... чети между редовете малко, какво ги защитаваш, не виждаш ли как нагло лъжат. Нямало официална среща... КАКЪВ КУР ДИРИ БЪЛГАРСКИЯ ПРЕЗИДЕНТ НА НЕОФИЦИАЛНА СРЕЩА С ТУРСКИЯ ВИЦЕПРЕМИЕР. Само това трябва да ти е достатъчно да се усъмниш...
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

А кой е източник на информацията какво е обсъждано на вечерята? Има ли запис, свидетели или нещо такова? Намирам само официална информация от президентството, където се казва, че не са обсъждани имотни въпроси и не е имало официална среща между президента и турски политици.

Сигурно са казали по тв7 :D

Аз за сефте чувам, че президента има някви правомощия да връща каквито и да е земи, последно като проверявах бяхме парламентарна република ... ама знаеш ли...
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

1016687_489808781107344_659464443_n.jpg
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Абе човек... чети между редовете малко, какво ги защитаваш, не виждаш ли как нагло лъжат. Нямало официална среща... КАКЪВ КУР ДИРИ БЪЛГАРСКИЯ ПРЕЗИДЕНТ НА НЕОФИЦИАЛНА СРЕЩА С ТУРСКИЯ ВИЦЕПРЕМИЕР. Само това трябва да ти е достатъчно да се усъмниш...
Изобщо не ги защитавам. Не съм гласувал за президента на предните избори, няма да гласувам за него и на следващите. Това обаче не значи, че вярвам на всяко нещо в Разкрития.ком и други "авторитетни" източници на информация. Турция е съседна държава. Нормално е техни и наши политици да се засичат тук там. Ако наистина има доказателства, че президентът се е съгласил да ходатайства за връщане на турците на османски имоти, наистина е скандално. В момента обаче нещата ми изглеждат като зле скопосана измислица на обидени журналисти. Виждал съм и преди такива неща. Лесно се разпознават.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Този човек за това е дошъл в България и се е срещнал с Българския президент, най-вероятно по този повод. Трябва да си пълен наивник да си мислиш, че въпроса не е повдигнат. Журналистите са изгонени за това, за да не чуят какви ги обещава Плевналиев...

Не знам това дли е авторитетен източник, първи той ми попадна.

Турция си иска отомански имоти в България



Изобщо не ги защитавам. Не съм гласувал за президента на предните избори, няма да гласувам за него и на следващите. Това обаче не значи, че вярвам на всяко нещо в Разкрития.ком и други "авторитетни" източници на информация. Турция е съседна държава. Нормално е техни и наши политици да се засичат тук там. Ако наистина има доказателства, че президентът се е съгласил да ходатайства за връщане на турците на османски имоти, наистина е скандално. В момента обаче нещата ми изглеждат като зле скопосана измислица на обидени журналисти. Виждал съм и преди такива неща. Лесно се разпознават.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

В този линк изобщо не се споменава за президента, а само за среща с вицепремиера Зинаида Златанова. Обаче е странно. Първо пише "изразил желанието на турската страна да се заеме с тяхното реставриране", а после "Ние ще поискаме от България отоманските архитектурни паметници". Предполагам, че с второто е решил малко да си вдигне рейтинга пред турските медии. Едва ли някой вярва, че Турция може да "си вземе" нещо от България без бой.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Журналистите са изгонени за това, за да не чуят какви ги обещава Плевналиев...

Той може и по скайп да ги обещае примерно. И по гесеема с кодирани думи (да не разбере цецо). Даже и на хартия може да ги напише (ако някой я изяде след това).

Вие точно атакистите хич не говорете, кой на какъв турчин, какво е обещал, какво е взел и какво е дал.

Що гледате тв7?
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Е хуби де... нищо странно не се случва, спете спокойно!


Нещо си в грешка ромби, нито съм атакист, нито гледам телевизия, еле пък тв7:) За разлика от тебе аз не позволявам да ми насаждат мисли и да ми фърлят прах в очите... Ако не беше Сидеров тея еничари от гроб сега щяха да са на власт, а имотите вече щяха да са дадени. И не само тея дето ги искат, а и от горе... армаган ли му се вика...:)

Не почвай пак със заучените фрази, моля ти се...
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Нещата както винаги опират до това Компира да се върне на власт - Знаете че ДПС и в частност Доган не е в добри отношения с официалните турски власти и за това те се опитаха да му спретнат разцепване.

Тази роля беше поверена на К.Дал - Не знам какви са им били очакванията на изборите но Доган ги би като мачета в дирек - Сегашната визита се прави с цел на неориентираните да се покаже че именно Дал и хората около него са правоверните и на там трябва да гледат турците като гласуват.

Предстоят избори и Компира няма да се спре пред нищо за да се докопа пак до властта включително и дявола ортак ще стане да не говорим за такива срещи - Тежко му на БГ народа ако успее за втори път да го прелъже.
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

В тоз раздел май мозъците ви не работят правилно а?
 
От: Трябва ли жената, дето ББ я сложи за президент да бъде съдена за държавна измяна?

Нещата както винаги опират до това Компира да се върне на власт - Знаете че ДПС и в частност Доган не е в добри отношения с официалните турски власти и за това те се опитаха да му спретнат разцепване.

Тази роля беше поверена на К.Дал - Не знам какви са им били очакванията на изборите но Доган ги би като мачета в дирек - Сегашната визита се прави с цел на неориентираните да се покаже че именно Дал и хората около него са правоверните и на там трябва да гледат турците като гласуват.

Предстоят избори и Компира няма да се спре пред нищо за да се докопа пак до властта включително и дявола ортак ще стане да не говорим за такива срещи - Тежко му на БГ народа ако успее за втори път да го прелъже.


Знаят те... вярваш ли го това наистина?:) Официално турската партия е дпс, на която Сидеров помогна да се добере до властта, край на мисленето със собствената глава.. Така каза тиквоций, значи е така. А как са дефакто нещата на никой не му пука!

Как беше... Като имаме ГРОБ, ДПС не ни трябва:) Не казвам, че дпс са добри, някой да не се обърка, казвам че гроб са много по-лоши от тях, а и далеч по опасни.
 

Горе