Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.

deffnews

Well-Known Member
.
 
Нещо се губят големите радетели за това или онова.
Страх и то голям страх да се заеме позиция дори с ника.
 
хаха тоя вечно е на контра...
1690470648648.png
 
Кирил и Методи не бяха ли македонци? 😁

Според мен Съединението трябва да е национален празник.
Абе не разбираме ние нищо. Сега ще бъде 24.05, след 10 години менкат на Съединението след още 10 на 10.10, след още 10 минавам направо на дентя на европа. какви са тея назионални самосъзнание и дрън-дрън ала-бала. Там всички в едно с африканците, пакитата и азиатците мултинационална чорба ...
 
На мен ми е ясно, че Русия е водила тази война въз основа на свои собствени интереси.
Но това за отричане на 3-ти март са плюнки върху Левски, Ботев и въобще всички, които не просто да си дали живота, те са си отдали животите за да може това племе все пак да го има. Все още.
 
Преди да върнем 9-ти септември за национален празник, не виждам смисъл да коментираме останалите.

Все пак светлата дата е двоен празник, понеже тогава се слага край и на монархизма, и на фашизма в България. Властта се връща в ръцете на народа и се слага началото на 45 години благоденствие!
 
Преди да върнем 9-ти септември за национален празник, не виждам смисъл да коментираме останалите.

Все пак светлата дата е двоен празник, понеже тогава се слага край и на монархизма, и на фашизма в България. Властта се връща в ръцете на народа и се слага началото на 45 години благоденствие!
Откъде духа вятъра?
Хм, абе да ти кажа тези, които ти плащат не съм сигурен че осъзнават в каква дупка-капан се намираш. Ммм да непреекспонирам, но за какво ти плащат? За бездействие, за слабо действие?
 
Откъде духа вятъра?
Хм, абе да ти кажа тези, които ти плащат не съм сигурен че осъзнават в каква дупка-капан се намираш. Ммм да непреекспонирам, но за какво ти плащат? За бездействие, за слабо действие?

Ако имаш затруднения с реализацията, може да се пробваш в Индия:
 
Ако имаш затруднения с реализацията, може да се пробваш в Индия:
Според мен си малко плосък, и каквото си написал и си се опитал да го прикриеш зад няакакъв вид "шега" е точно с каквото се "занимаваш".
Еми какво друго... такива КАТО теб са често срещано явление.
Но викаш Индия, ами да ти кажа засега - не.
 
@contra ли си @Noke ли си, "братле" - тези игри съм ги виждал много пъти.
Но ще те помоля да продължим с дискусията. Ти си това. което сам посочи че си. И това е така.
 
Еми виж че аз съм си намерил работодатели да ми плащат, ама ти "работиш" за без пари у форума, та Индията е вариант :) Само трябва да си над средния за Индия ръст и сравнително беличък и възможностите ще завалят.
 
Еми виж че аз съм си намерил работодатели да ми плащат, ама ти "работиш" за без пари у форума, та Индията е вариант :) Само трябва да си над средния за Индия ръст и сравнително беличък и възможностите ще завалят.
Братле, този да кажем народ ми се струва, че вече е отвъд апатията и е към разпад. Апатия към разпад. Остави настрана къв си, що си. Една държава е държава заради хората в тази държава. Аз мисля така, ти какво мислиш?
 
Абе не разбираме ние нищо. Сега ще бъде 24.05, след 10 години менкат на Съединението след още 10 на 10.10, след още 10 минавам направо на дентя на европа. какви са тея назионални самосъзнание и дрън-дрън ала-бала. Там всички в едно с африканците, пакитата и азиатците мултинационална чорба ...
Абе май разбираме поне по туй-унуй, но има много страх. Обърканост, страх.
 
Само като прочетох заглавието на темата и предположих кой тъпак я е пуснал.

Този форум всеки ден става все по-голям бълвоч, и такива безмозъчни индивиди биват окуражавани да си развяват косматите задници тук, защото правят "активност" с пръдните си.
 

Горе