Трябва ми база данни на Office Access за хотел

aeonsv

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте
Трябва ми една база данни на microsoft access. Базата данни е за хотел и е за представяне по информационни технологии.

Ето и задачите които трябва да се направят:

database.jpg

Плащам чрез epay или easypay.
 
От: Трябва ми база данни на Office Access за хотел

Тъй като не съм работил с MS Access и не знам как седят нещата, чист SQL код би ли ти свършил работа и ако да как ще си взаимодействат?
 
От: Трябва ми база данни на Office Access за хотел

Дай първо да си довършим старата работа с теб пък ще ти направя и базата данни ?
Понеже те чакам да ми платиш от 3 месеца и дизайна ти стой готов тук в компютъра ми и не знам какво да го правя .
Накрая ще го пусна безплатно ;]
 
От: Трябва ми база данни на Office Access за хотел

Тъй като не съм работил с MS Access и не знам как седят нещата, чист SQL код би ли ти свършил работа и ако да как ще си взаимодействат?


Това му го искат с учебна цел, т.е. за да го изпитат и изпита (упражнението или каквото е там) е по M$ Access. Access не е просто база данни, ами позволява да си правиш и формулярите за въвеждане/извеждане на информацията, разни статистики и др. неща. Т.е. SQL, PHP и др. алтернативи не вършат работа - иска се Access. А и най-вероятно преподавателите му не разбират от други БД, те за тия неща ползват учебници. На теория би трябвало да го оценят и ако го направи с алтернативно решение, но това е само на теория и не бива да рискува.

Правил съм го някога в училище и не ми се занимава, пък си имам и друга работа. Ако се хвана ще искам много пари от автора, затова aeonsv, съветът ми е: намери някой твой приятел, който е добър по инфомрационни технологии и разбира Access, и го почерпи нещо, за да ти я направи :)
 

Горе