Трябва ми добър хостинг фирма

Да разбира се. Важно е обаче да кажеш какви са изискванията ти и какво ще правищш с хостинг услугата. Това не е изискване за закупуването, а възможност предварително да видиш какво мислят хостинг доставчиците по дадена тема, как работят и дали могат да отговорят на изискванията ти.
 
зависи за какъв трафик и колко място искаш?
Аз съм супер доволен от z555(.)com
ползвам ги от 3 години и ако е имало проблем с хоста за реагирали за по-малко от час след мой тикет. А и за 70 долара на година имам 100GB, неограничен трафик и всичко друго неограничено
 
* 350gb Gigs of Web Hosting Space
* 3,000 Gigabytes of Bandwidth
* Host UNLIMITED Websites
* FREE Instant Setup
* 99.9% Uptime Guarantee
* 45 Day Money Back Guarantee
* CGI, PHP 4 & 5, RoR, Perl
* MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
* FREE Site Builder
* cPanel Hosting ( View Demo )
* 24/7/365 Upgraded Support
* No Contracts or Hidden Fees

Всичко това само за $4.95

Погледни подписа ми ;)
 
Оферта с 350 дисково място означава, че компанията е overseller. Интересно ли ти е примерно, колко е големината на дисковете на съответния сървър и колко хостинг сметки (accounts) има на него?
 
fcolor.bg каза:
Оферта с 350 дисково място означава, че компанията е overseller. Интересно ли ти е примерно, колко е големината на дисковете на съответния сървър и колко хостинг сметки (accounts) има на него?
и на мен ми е интересно как може 350GB :shock:
 
netsurfer каза:
fcolor.bg каза:
Оферта с 350 дисково място означава, че компанията е overseller. Интересно ли ти е примерно, колко е големината на дисковете на съответния сървър и колко хостинг сметки (accounts) има на него?
и на мен ми е интересно как може 350GB :shock:
незнам, аз предавам написаното от тях :)
 
cecipenev каза:
За да закупя хостинг и домейн и да може да се закупи чрез кредитна карта?
препоръчвам ти ФКолор...имат си БГ сървъри с отлична видимост, а ако искаш и американските машини са им пушка :wink:
Според това къде се целиш и в каква таргетна група, ФКолор могат да ти предложат добри оферти :wink:
 
Аз не знам кой да ти препоръчам, но ако ти трябва нещо което е голямо като обем и очакваш много посетители взимай си отделен сървър и не му мисли.Парите се възвръщат вярвай ми (стига проекта да е читав) иначе голямо място ок, но като почнат посетителите да стават няколко десетки хиляди и хостинга ти като каже използвате над определения % CPU и до там :)
 
Аз лично ти препоръчвам синия хост (bluehost com) , по добра оферта от тяхната в нета несъм виждал
 
"Аз лично ти препоръчвам синия хост (bluehost com) , по добра оферта от тяхната в нета несъм виждал"

Подкрепям! :D

Който им е клиент се е убедил сам.
За скептиците няма как да се обясни за какво иде реч. :oops:
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

За да закупя хостинг и домейн и да може да се закупи чрез кредитна карта?

Може. Всичко може :)
10 долара на месец, ако плащаш за цялата година накуп - излиза по 7,9 долара на месец... 350 Гб пространство, неограничен трафик, поддръжка на всички видове бд и уеб езици..
 
От: Re: Трябва ми добър хостинг фирма

"Аз лично ти препоръчвам синия хост (bluehost com) , по добра оферта от тяхната в нета несъм виждал"
Подкрепям! :D
Който им е клиент се е убедил сам.
За скептиците няма как да се обясни за какво иде реч. :oops:

Еми аз им бях клиент две години до края на 2006.
Какво да ти кажа - кофа проблеми. Час по-час даунтайм, съпорта им - пълни ботове, недайсибоже да ги питаш нещо по-сложно. И понеже се бяха издънили много, създадоха една-две други компании, че да започнат с тях начисто - hostmonster.com и разни други.

Може Bluehost да са се оправили напоследък.
Офертата им в момента е:
UNLIMITED Hosting Space (NEW!)
UNLIMITED File Transfer (NEW!)
Host UNLIMITED Domains!!!
...за 7.95. Айде сега...

Хостинг компаниите водят тотална война на тема БЕЗКРАЙНО големи ресурси. Сигурен съм, че няма как да напъхам 1000 Терабайта stuff при тях - тоест, лъжат. С лъжци човек да си няма работа.

Ето "изследване" на клиент, на тема Bluehost:
inetintegrity.com/weblog/?p=1
(сори, не мога да пускам линкове)
Коментарите също са интересни.
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

не лъжат овърселват ама не смятаите че можете да изполвате ресурсиите на 100% освен ако не сте на риселър акаунт

не плащаите за цяла година отначало постоите с даден хостинг 3 месеца поне и ако сте доволни тогава мислете как да платите по малко за хостинг а ънлимитед офертите винаги са изчислени до определено потребление на някакъв реусрс или скорост демек са по бавни от тези на трафик ...
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

Почти две години съм клиент на Блухост
Даунтайм съм видял веднъж за 5 мин.
Сам човек може да си сметне Ъптайма.
Купищата проблеми... често са в задклавиатурните устройства.

... сеено.

за ресурсите няма какво да кажа, човек който иска да прави петстотин хилди терабайта трафик и да пълни още толкоз дискспейс.. трябва да си просмисли философията на живота и на бизнеса.
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

Немисля, че @Hitch трябва да преосмисля философията, а онези които вместо реални оферти пишат литературни разкази!
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

мога да ти предложа ICDSoft. те са едни от най-добрите. мога да ти дам discount между 5 и 10%. може6 да направи6 ресър4 за тях. мога да ти предложа и безплатен downtime alert. в слу4ай 4е сървъра падне по някаква при4ина 6те полу4и6 смс или имайл.: monitor.designcyclone дот com

ако има не6то пи6и. мерси
 
От: От: Трябва ми добър хостинг фирма

Хич и не мисля да си преосмислям философията. Колегата явно го кефи да го лъжат още от първата страница, защото UNLIMITED space/traffic е нищо повече от една безогледна лъжа.

А за задклавиатурните устройства - от 10 години имам вземане-даване с хостинг компании, ползвал съм поне 20 различни. Лесно различавам скапания хостинг от много скапания.

За блухост знам, че са от много скапаните. Може да са добри за хтмл сайтчета, и да имат приличен ъптайм, но нищо повече. Жалко, че не пазя какво са съм си писал със "съпорта" им.

Ако някой си мисли че предлагат UNLIMITED space/traffic защото са много добри, да го светна че е точно обратното. Това са мерки на отчаянието. Всяка хостинг компания трябва да привлича N на брой нови клиенти всеки месец. Иначе броят клиенти ще върви надолу, съответно и приходите. Затова се чудят коя от коя по-"невероятни" оферти да предложат. Блухост са най-напред с "UNLIMITED" нещата, следователно са най-отчаяни. До две-три години или ще ги е купил някой друг, или няма да съществуват.

Айде още един пример:
webhostinggeeks.com - сайт, на който хостинг компаниите плащат, за да са листнати там.
webhostinggeeks.com/bluehost_review.html - собственика на сайта ги хвали (нали му плащат), обаче какво пишат клиентите за тях...

Хубавите ревюта може да са си ги писали сами и нищо не значат, обаче лошите ревюта почти винаги са верни! А като са и много на брой - работата е сигурна - стой далече.
 

Горе