Трябва ми добър хостинг фирма

От: Трябва ми добър хостинг фирма

Hitch земи си направи един рисърч за ICDsoft. "Google knows everything" :) , прочети форуми и т.н.т. Без четене не става. ако ти харесат ми пиши на лично. за тях знам, че основно разчитат на дългосрочни клиенти и на referrals. пиши лично ако ти харесат. мерси
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

аз използвам суперхостинг и съм доволен от тях
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

А някой ползва ли "website monitoring" услуга. ако не как можете да сте 100% сигурни, че хостинг-а е супер. не е възможно да си следите сайта си 24 часа нали?
скоро се записах за такава услуга и се оказа, че сайта ми пада offline всяка нощ. след това си смених провайдъра естествено.
ако някой се интересува да погледне подписа.
 
От: Трябва ми добър хостинг фирма

А някой ползва ли "website monitoring" услуга. ако не как можете да сте 100% сигурни, че хостинг-а е супер. не е възможно да си следите сайта си 24 часа нали?
скоро се записах за такава услуга и се оказа, че сайта ми пада offline всяка нощ. след това си смених провайдъра естествено.
ако някой се интересува да погледне подписа.

Мисля че прекаляваш с тази реклама ..... имаш 3 мнения в които пишеш за този монитор.... Аз съм си доволен от моя монитор вкъщи! Мога да виждам при не го!

А сега по темата Мога да ти предложа един сайт с голяма база данни от БГ Хостинг фирми и рецензии, заедно с оценките за тях. Може да го видиш оттук - IskamHosting Това едно!
Второ Какво ти препоръчвам аз. Ако сайта е с таргет БГ, е добре да си остане тук! Можеш да останеш при сегашния си хостинг провайдър или пък към друг. Аз лично ти Препоръчвам FColor.Bg , особенно ако имаш бизнес сайт. Хората са готови всеки момент да ти помогнат(независимо колко е часа и т.н). Може да видиш и техния Blog където намират място всички техни промоции и съвети към бъдещи и настоящи клиенти
 
От: От: Трябва ми добър хостинг фирма

Бас държа, че Bluehost е първия чуждестранен хостинг, който Radev ползва. оh YESSS, хванахме teh big hamerican host за....
От всички брутални оверселлери, блухост са най-зле

Hitch земи си направи един рисърч за ICDsoft. "Google knows everything" :) , прочети форуми и т.н.т. Без четене не става....

Grin4, объркал си се нещо, аз хостинг не търся.
Но ето, направих рисърч за icdsoft и намерих:
xrlq.com/2007/06/13/icdsoft-no-mas/
vistainter.com/reviews/I/icdsoft.com/
... и какво?

Между другото, двама различни човека са ми споменавали, че са реселери на icdsoft и в момента icdsoft им дават хостинга безплатно. Ти такър реселер ли си? Ако да - само 5-10% ли ти се откъснаха от сърцето?

iskamhosting.com е собственост на fcolor. както може да се очаква, информацията там е "обективна". в момента сайта дава "500 server error".
 

Горе