Трябва ми домейн с ПР 3

adi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търся домейн или поддомейн с ПР >3
Някой да има такова нещо за продажба
5 лева
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

е ако дадеш поне 6 лв, бих се навил

(сори, не мога да се сдържам напоследък при такива оферти. проблема е психологически вероятно, обещавам, че ще ида при специалист и ще му обясня явлението)
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

е ако дадеш поне 6 лв, бих се навил

(сори, не мога да се сдържам напоследък при такива оферти. проблема е психологически вероятно, обещавам, че ще ида при специалист и ще му обясня явлението)

вероятно да можеш да започнеш със смяна на аватара си

на Sammy благодаря за илюстрацията
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми домейн с ПР 3

не може да няма
ще ходя в другите форуми да търся щом вие като нямате едно домейнче за 5 лева
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

@adelina само регистрирането на домейна струва повече от 5 лева...не мисля че има такъв идиот който да е на загуба от домейн с PR 3
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

@adelina само регистрирането на домейна струва повече от 5 лева...не мисля че има такъв идиот който да е на загуба от домейн с PR 3

@Sammy аз ако исках да регистрирвам домейн нямаше да пускам тази тема нали
пък и казах че може и поддомейн
 
От: От: Трябва ми домейн с ПР 3

не може да няма
ще ходя в другите форуми да търся щом вие като нямате едно домейнче за 5 лева

хахахахаха
че и се сърди

ебахти скръндзите дето сме
да не щем да си дадем ПР3 домейните

Живопис!

Иска ми се да видя кво ще и кажат във другите форуми
тука просто си се базикаме
 
От: От: От: Трябва ми домейн с ПР 3

хахахахаха
че и се сърди

ебахти скръндзите дето сме
да не щем да си дадем ПР3 домейните

Живопис!

Иска ми се да видя кво ще и кажат във другите форуми
тука просто си се базикаме

много съм сърдита наистина
големи скрънзи бре нямате един блогспот ли

и защо скачате сега като онзи ден на една оферта за домейн ПР5 давахте 5 лв. или по малко май
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

Изпуснал съм ...щях да си купя 50-60 парчета

да не са те назначили за модератор тебе
и помисли за нов аватар - да символизира хипер активност например
пък аз ще си намеря това което ми трябва
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

Какво вече може би си заблязала тук домейн ПР 3 за по малко от 20 лева няма да намериш..
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

Какво вече може би си заблязала тук домейн ПР 3 за по малко от 20 лева няма да намериш..

е ако няма за пет може и двайсет да дам зависи
не ме мисли
 
Последно редактирано:
От: От: Трябва ми домейн с ПР 3

да не са те назначили за модератор тебе
и помисли за нов аватар - да символизира хипер активност например
пък аз ще си намеря това което ми трябва


Не аз съм просто бета версия на нов форум бот. В момента имам доста напредък със симулацията на искуствен интелект. Надявам се за в бъдеще да успеят да ме създадат с искуствен интелект. Тогава ще се чуствам по-истински (аз сега и нищо не чуствам де..)

А за аватара, истината е, че не мога все още сам да си го сменям. Създателите ми трябва да го направят. Но на мен ми е все тая, дори не го виждам.

Успех с домейна за 5 лв. Знам, че ще си го намериш (когато мине ПР ъпдейта и някой твот блогшит, блогспот ли кво беше, си стане сам ПР3. Ще си спестиш 5 лв хем)
 
От: От: От: Трябва ми домейн с ПР 3

Не аз съм просто бета версия на нов форум бот. В момента имам доста напредък със симулацията на искуствен интелект. Надявам се за в бъдеще да успеят да ме създадат с искуствен интелект. Тогава ще се чуствам по-истински (аз сега и нищо не чуствам де..)

А за аватара, истината е, че не мога все още сам да си го сменям. Създателите ми трябва да го направят. Но на мен ми е все тая, дори не го виждам.

)
остави аватара тогава намери си гадже или и това не ти дават твоите създатели ..:idea:;)
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

radev наистина създадетеля трябва да си коригира грешката, но разбираемо е и в природата има засечки...

не се притеснявай ти не си виновен, ти си жертвата - Шефа е виновен, може на него да му се сърдиш...
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

Аве хора какво ви става ?
adelina - ти по добре питай дали някой няма да ти подари под домайн с Педж Ранг 3 а не се излагай да постваш спам теми за 5лв. ставаш смешна:
radev - А ти какво се заяждаш с момичето . Тя търси да убие рибата за 5лв под домайн.

Хайде чао от мене и да се държите прилично
 
От: Трябва ми домейн с ПР 3

чао, vagon и приятно прекарване

alexer, аз съм лишен от емоции, създателя ми си е създател, както и твоя. Имало е версии преди мен, ще има и след мен.

Аз съм само една малка стъпка в еволюцията към съвършенната версия Радев, която един ден ще се роди от битовете информация
 

Горе