Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

krisopk

Active Member
Здравейте, колеги. Предстои ми успешно завършване и търся колега от форума, който може да удари рамо с кола от някъде.
На мен не ми е толкова проблем ама имам дама за бала и се сещате, че не бива да се излагам... Ще ми трябва за не повече от 6 часа.

Това да си абитуриент е тегаво нещо... Можете да ми пишете и на ЛС :)
П.П. Става на въпрос за 26 май.
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

За коя дата става въпрос?
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Ухх пропуснал съм. Става на въпрос за 26 май.
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Искаш някой, които не те познава, да ти даде колата си на доверие или да ти е шофьор за 6 ч?
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Здравейте, колеги. Предстои ми успешно завършване и търся колега от форума, който може да удари рамо с кола от някъде.
Поздравления!


Местоположение
На Бойното Поле
Доста атрактивно място за абитуриентски бал дори за брониран автомобил и/или БТР. :D
(Не БТР, а БТР)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Искаш някой, които не те познава, да ти даде колата си на доверие или да ти е шофьор за 6 ч.?
Определено не очаквам някой да си даде колата ей така на доверие, разбира се поканен е да бъде част от незабравим Бал и да си припомни отминалите години.


Поздравления!
Местоположение
На Бойното Поле
Доста атрактивно място за абитуриентски бал дори за брониран автомобил и/или БТР. :D
БТР)

Благодаря, не търся чак такава машина. За мен е важно само да има приличен външен вид, не търся лукс. :wink:
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

И кажи къде ще е тоя незабравим бал. Осигурява ли се втора дама за шофьора? :-o
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Благодаря, не търся чак такава машина. За мен е важно само да има приличен външен вид, не търся лукс. :wink:

Имах в предвид, че не си посочил за кое географско място търсиш кола. :beer:
 
От: От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Имах в предвид, че не си посочил за кое географско място търсиш кола. :beer:

Заглавието. krisopk поздрави и успех за напред в "живота", който тепърва започва, реално... :) Весело изкарване!
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Моята оферта е ако си от софия :beer:
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Zdravei. Moga da pomogna s Volvo C70 2011g Cabrio. Zvynni mi na 0878833722
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

На някои им потекоха лигите, щом чуха абитурентки и балове :) Успех занапред и късмет с търсенето
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

то срещу заплащане и аз мога да са свържа с един приятел да измисли нещо - S320 добре ли е ? :D
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Момчето ако не искаше помощ и щеше да си плаща едва ли щеше да си пусне тема тука, щеше да иди и да си наеме някви джипче за 300 лв :Д
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Стига да не е 88-а ,все пак е бал не ретро парад:)
то срещу заплащане и аз мога да са свържа с един приятел да измисли нещо - S320 добре ли е ? :D
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

то за колата един съвет.За да бъдеш гвоздея на програма ида те говорят с години след това !
Иди на бала с трАКТОР с ремарке от старите ТКЗесарките накичен с цветя и надписи ФЪК ДА СКУЛ.Слагаш отзаде няколко седалки хем момата с теб хем ти най харен МОМАК
помни тва всички коли ще ги сложиш в джоба си!

ето пак идея ми дойде !
Цветята гии нареди във вид на арка и отгоре сложи надписа ФЪК ДЪ СКУЛ.
абе трепиш ги всички>ще забравят кой с каква кола е дошъл.Навий мадамата и си ДЪ БЕСТ ОФ ДЪ БЕСТ :)
пак и много от твоите приятели може да дойдат с теб в ремаркето
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Можеш да помолиш леондера да те кара с неговия :lol:
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

мнооо сте завистливи, едвали след години някой да помни мерджаните и бмвтата, но трактора ще се помни!Тва е кат за димпломна рабта!
Може и некой комунистически лозунг да напишеш нещо от рода на *Всеки буркан компот - юмрук в лицето на империализма!(надпис в консервен завод)*

избери си лозунги
 

Горе