Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 лв.

nnedkov

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
примерно в случая е 50 лв. за 20 часа попълване на сайтове с продукти и т.н... може и да договаряме цената.
ако някой има интерес се свържете на лс , че не знам мога ли да паствам скайп, латиници и т.н..

мерси предварително.
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

за сега 6 се свързаха и не разбрах искат ли не искат ли да свършат работата или да си чатим .. хайде ако има някой да пише
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

Ами ние нямаме стъклена топка :) Постави си ясно условията и искай ясен отговор работим/не работим
тази тема може да ти е от полза :)

Не виждам например следното:
- срок за извършване на работата
- срок /преди или след изпълнение/ и начин на плащане
- в каква програма/среда ще се попълват продуктите
- в заплащането на час хмм...как ще се следи колко часа са отработени
- дай им демо на работатата да се ориентират
Не се заяждам, добронамерени са ми съветите. Успех :)
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

дата ентри кво по ясно от това ?
правене на акаунти + добавяне на продукти от други сайтове на мой... даже мейлите са готови..
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

Ти първо ще пратиш парите, тогава ще ти добавят някакъв контент, само си виж предишните мнения във форума :) :) :)
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

Каприз - мерси за съветите!
Аланфорт ... не схванах ? пък и незнам как :Д ако има нещо казвай по ясно и по-директно и ти :) явно имаме проблем с комуникацията днес :Д
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

Казвам ти, че предишните ти мнения са много "интересни" и не говорят много добре за тебе, затова който намериш, ще трябва да му платиш първо ти, ако има хубава репутация и итрейдър. Сега схвана ли :)
 
От: Трябва ми някой да копира/паства и прави акаунти за сайт - дата ентри работа 50 л

ххахаха и какво казват ? четох, че съм доволен от няколко , както и че не съм ... аз тук нямам репутация защото не виждам полза от нея .. ето пример : ти ме атакуваш за неща които незнаеш и нямаш никаква връзка ? примерно до сега което и от лапетата с които съм работил да питаш ми дължат по 50-100 лева :) ... не помня да не съм плащал ас първи също така защото така ми излиза по евтино да разбера кой става сместо да ме моткат.. никъде никой не е бил недоволен от мене май не си чел много много :)
.. та така де ... загуби време .. даже и за евтина работна ръка ми излиза по лесно си намеря калпав индиец, който няма да ми спори или да ми краде бизнес модела поне.
успех и на тебе :)
 

Горе