Трябва ми партньор за сайт за групово пазаруване.

danko6

Well-Known Member
Става въпрос за сайт за групово пазаруване.
Аз имма скрипта, но е на английски трябва да се преведе смени дизайна и едитне малко кода.
Аз ще подсигуря реклама.
Още първите дни мога да пусна доста рекрама в facebook и по форумите.
Печалбите ще се делят 50 на 50
Ще се взимат 10 процента от продажбите в сайта.
За повече информация и ако имате желание на лс.
И много моля да не спамите в темата.
Поздрави:)
 
Re: Трябва ми партньор

Ти какво направи с предишните си бизнес идеи, дето търсеше партньори и беше измислил бизнес планове и оспами няколко форума да искаш акъл?
 
От: Трябва ми партньор за сайт за групово пазаруване.

Става въпрос за сайт за групово пазаруване.
Аз имма скрипта, но е на английски трябва да се преведе смени дизайна и едитне малко кода.
Аз ще подсигуря реклама.
Още първите дни мога да пусна доста рекрама в facebook и по форумите.
Печалбите ще се делят 50 на 50
Ще се взимат 10 процента от продажбите в сайта.
За повече информация и ако имате желание на лс.
И много моля да не спамите в темата.
Поздрави:)
Закъснял си, чадо! :)
 
От: Трябва ми партньор за сайт за групово пазаруване.

Значи какво разбрах аз - имаш някакъв скрипт, най-вероятно безплатен и искаш някой да ти го преведе, да ти намери дизайн и като цяло да ти направи целия сайт. Ти ще направиш някаква мижава реклама по форуми и фейсбук, за която няма да дадеш и 1 стотинка и след това ще си делите парите.

А защо не си ги направиш тези неща сам и да си взимаш цялата печалба или не можеш, а може би те мързи. Ако не можеш или те мърси по-добре не се занимавай с това, намери си нещо друго.

Между другото не знам кой би се навил на такова нещо - всеки който може да направи такъв сайт ще си го направи сам и ще си печели от него, отколкото да си дели печалбата с някой, който не върши нищо.
 
От: Трябва ми партньор за сайт за групово пазаруване.

Доста тъпо предложение, то се напълни с такива еднодневни сайтове, не могат да си вържат плащанията като хората, ваучерите не идват, продажби почти няма... Да не мислиш, че е толко просто, взимаш заготовка за 100 долара и ти вършат останалата работа за 5 бона, все едно са малоумни да си го направят за себе си... Идиотщина. БТВ можеш да си вържеш сайта на огледален домейн на задружно или колектива - в продажба са, но струват със сигурност повече от сайта ти, или идеята за него.
 
От: Трябва ми партньор за сайт за групово пазаруване.

Ти ще подсигуриш реклама, а кой и как ще подсигури оферти ? Може би с това трябва да започнеш предложението си за партньорство :П
 

Горе