Трябва ми помощ за редакция на модул за имеил бюлетина !

bgobqva.com

Member
Здравейте,

Проблема е средния :

Имам разработен модул за имеил бюлетина към сайта ми , но доста разширих потребителската база и модула е нагласен да праща имеили към всички потребители веднага.

Но от хостинга ме ограничават на 700 имеила на час !

И ми препоръчаха следното за което аз не съм компетентен да го направя сам :
" Препоръчваме Ви да настроите софтуера, който използвате за изпращане на имейли, да изпраща по 700 съобщения през период не по-малък от 1 час, след което не би трябвало да срещате проблем и всички писма следва да се доставят успешно."

Системата е CMS ( индивидуална разработка ) базирана главно на php .
Готов съм да заплатя на човека който може да оправи проблема !

Поздрави,
Георги Колев
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми помощ за редакция на модул за имеил бюлетина !

Как се пращат писмата? Препдолагам има Cron? С mail() функцията или с външна библютека(phpmailer, swiftmailer)?

Ще трябва и да провериш какъв ти е max execution time на php скрипт на сървъра понеже ако имаш 2100 потребителя ще отнеме около 3 часа да завърши изпращането ;)

Вариант 2 е да се стартира cron задачата някокло пъти в различни часове а php скрипта ще върши останалото :)

П.С. Ако искаш ми пиши на ЛС да оправим нещата :)
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми помощ за редакция на модул за имеил бюлетина !

Здравейте,

Благодаря за подкрепата .

Ще ви пиша на лично сутринта , или ако не е проблем може и по скайп ?


Как се пращат писмата? Препдолагам има Cron? С mail() функцията или с външна библютека(phpmailer, swiftmailer)?

Ще трябва и да провериш какъв ти е max execution time на php скрипт на сървъра понеже ако имаш 2100 потребителя ще отнеме около 3 часа да завърши изпращането ;)

П.С. Ако искаш ми пиши на ЛС да оправим нещата :)
 
От: Трябва ми помощ за редакция на модул за имеил бюлетина !

И скайп става ;)
 
От: Трябва ми помощ за редакция на модул за имеил бюлетина !

За CC/BCC не сте ли чували? Имайте малко уважение към мейл сървъра ...
 

Горе