Трябва ми програма за Автоматично...

wpachow

New Member
Трябва ми програма за автоматично Copy Paste .Слагам снимка как искам да изглежда или поне подобна...
П.С. Значи искам "червена точка 1" маркира и копира линка, "червена точка 2" Paste в HTML кода на мястото което
искам аз да бъде,и искам да може да се настрое да върши тези действия с повече от 2000-10000 линка без настройване или поне настройката да бъде точка-която показва кое да бъде копирано и точка в NOTEPAD-къде да бъде Paste.Много ми трябва такава програма или симиларна друга ,Моля помощ !!!
 

Прикачени файлове

  • paste copy.JPG
    paste copy.JPG
    56 KB · Преглеждания: 27
От: Трябва ми програма за Автоматично...

Трябва ми програма за автоматично Copy Paste .Слагам снимка как искам да изглежда или поне подобна...
П.С. Значи искам "червена точка 1" маркира и копира линка, "червена точка 2" Paste в HTML кода на мястото което
искам аз да бъде,и искам да може да се настрое да върши тези действия с повече от 2000-10000 линка без настройване или поне настройката да бъде точка-която показва кое да бъде копирано и точка в NOTEPAD-къде да бъде Paste.Много ми трябва такава програма или симиларна друга ,Моля помощ !!!

Ctrl+C --> Ctrl+V
 
От: Трябва ми програма за Автоматично...

Много тарикати се навъдихте бе...
 
От: Трябва ми програма за Автоматично...

с CtrlC + CtrlV си играх оня ден 10 часа искам такава автоматична система/програма/скрипт която да върши тези неща вместо мен...трябва се ходи на работа няма как :)
 
От: Трябва ми програма за Автоматично...

А на мен ми трябва програма, която да засича сайтове правени по този начин и да ги изключва от резултатите на търсачката.
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми програма за Автоматично...

извинявам се, че се включвам така в дискусията ама защо Harkon реагира така остро т.е. какви са "сайтовете правени по този начин"?
 
От: Трябва ми програма за Автоматично...

аз не правя сайт просто искам да извлека информация от сайт (позволено) и да я преправя в хтмл код който ще ги пуска един след друг автоматично,кода е написан само ми трябва този начин с копи-пейст автоматично .Не виждам лошо в това.Мерси :)
 
От: Трябва ми програма за Автоматично...

всичко е наред оправих се всичко успях да автоматизирам Благодаря на всички за помоща :)
 

Горе