Трябва ми програмист за довършителни работи и няколко нови функции на Wordpress

За Личните си има плъгини, малко куци ама има.
За SMS разплащане също има плъгин а другите начини на плащане темата си ги поддържа.
За портфейл като станеш голям ще мислиш, сега никой няма да вкара пари напред при теб.

Като цяло ти трябва човек който да организира нещата и да е запознат с темата и възможностите ѝ.
Но с 50-60 лева няма да намериш такъв който да свърши работата.
 
Колко е забавно, когато лице като създателя на темата каже "ма то т'ва е много лесно, ти го прави за няколко часа, как можеш да искаш толкова пари?!" - Научете се, че един професионалист без значение в коя сфера, е отделил години от живота си за да стане добър. Това нещо си има цена, на всякъде по света хората ценят бързата и качествена работа, само тук бай Ганьо, ще каже " Ама щом толкова бързо става, как да ти дам толкова пари" :)
 
Колко е забавно, когато лице като създателя на темата каже "ма то т'ва е много лесно, ти го прави за няколко часа, как можеш да искаш толкова пари?!" - Научете се, че един професионалист без значение в коя сфера, е отделил години от живота си за да стане добър. Това нещо си има цена, на всякъде по света хората ценят бързата и качествена работа, само тук бай Ганьо, ще каже " Ама щом толкова бързо става, как да ти дам толкова пари" :)
Никой не говори, колко часа ще бачкаш, както и не съм казал ще дам 50 лева за да ми направите еди кое си!
От човек до човек разлика огромна, както и ценоразписа! Аз питам, кой може, какво ще струва, което ме изнася окей, което не здраве!
 
Съобщения:
Изпращане/Получаване
Изпращане на мейл
Входяща изходяща поща
Маркиране прочетени не прочетени
Разговор
Това включва дизайн на база, дизайн, рязане, програмиране на функционалности
30 часа * 50 евро -> 1500 евро



Смс -> лесно 1-2 часа
Пейпал -> 6-8 часа
Банка -> 8-16 часа

Това ти включва програмиране, дизайн, корекции на съществуващите кодове, сигурно ще искаш и да можеш сам да си определяш колко
да струват нещата примерно 4, 8 16 дни, различни ценови диапазони това са ти още 8-16 часа

Тотал: 42 часа * 50 евро -> 2100 евро




В заданието не си казал че имаш готова функционалност но и да имаш явно не ти харесва следоветелно:

Дизайн на база + програмиране + интегриране с начините на плащане + история + справки + дизайн за потребителя + фунцкии в админа,
минимум 40 часа * 50 евро = 2000 евро

Значи тотал имаш:
1500 евро
2100 евро
2000 евро
=========
5600 евро /това ти е без дизайна на допълнителните страници (поща, портфейл, начини на плащане)/



Откъде знаеш че са лесни, като не разбираш от програмиране. Все едно аз да кажа, може лесно да ти добавя едни 100к потребителя в
страницата във фейса. Тая работа не е като оная.

///edit
трябва да се има в предвид, че ако програмиста, не е запознат в wordpress, както аз например, ще отнеме повече време и е по - сложно.


В случая ми трябва за смс-и, за пейпал и банка си ги има вградени в темата. Има плъгин 39$ за смс-те, но има и безплатни, като на мен не ми се занимава предпочетох да си платя на някой да напасне нещо, което да ми работи.

За лични съобщение пак има готови решения, като ДА не ми харесва самата функционалност липсват 1-2 неща, които всеки знаещ програмист ще може да ги нагласи, ако е такъв!

В случая такива цени 50 евро на час, ако бачкаш в щатите окей, или в голяма фирма. Аз питам цена за определени неща, казал съм какво точно искам, кой колко време ще му отнеме не ме бърка мен, мене ме интересува цена за да си направя и аз моите сметки!

Такива на час остави, знаем как се работи почасово - работа за 1 час можеш да я вършиш и година, мерси.

В случая нито съм оценявал нечий труд, като казвам лесно - такова е, защото има нужда да се преработят готови решения, не съм казал да ми правиш всичко от 0та.

Айде изчерпахме темата.
Поздрави :)
 
За Личните си има плъгини, малко куци ама има.
За SMS разплащане също има плъгин а другите начини на плащане темата си ги поддържа.
За портфейл като станеш голям ще мислиш, сега никой няма да вкара пари напред при теб.

Като цяло ти трябва човек който да организира нещата и да е запознат с темата и възможностите ѝ.
Но с 50-60 лева няма да намериш такъв който да свърши работата.

Знам, че има плъгини просто ми трябва някой да ги напасне да работят, както ми трябва. за 50-60 лева ми е ясно, че няма да се намери човек, поне не някой който наистина ще разбира.
 
тука мисля, че обиди всички хора, които могат да ти помогнат. Не може да развяваш "10лв" и на всичко отгоре да се караш. Имаше една тема не можах да я намеря по спомен "Фрилансера го наемаш за да ти свърши работа, която ти не можеш да си свършиш." Но никой няма правото да се държи неуважително с друг. Пишем все пак във форум и масата от хората не се познават лично, не знаеш кой колко знае и може.
 
В темата има много смисъл и малко мисъл..... чудя се само на хората, които разбират наистина от WP, които са писали в нея, защо падате толкова ниско, за да обясните на невеж, че не е прав?!? Всички сте имали такива клиенти, които са като ритани зелки. Като ги ожилят 10 пъти по 20-30 лв за глупости и сайта им пак не работи или не дай си Боже бъде хакнат, накрая осъзнават, че евтиното излиза скъпо и започват да си изменят критериите на търсене. Ако имате време за губене излезте навън , изчукайте нещо, вдигнете един дъмбел в залата, пийте едно кафе на Витошка.....
 
тука мисля, че обиди всички хора, които могат да ти помогнат. Не може да развяваш "10лв" и на всичко отгоре да се караш. Имаше една тема не можах да я намеря по спомен "Фрилансера го наемаш за да ти свърши работа, която ти не можеш да си свършиш." Но никой няма правото да се държи неуважително с друг. Пишем все пак във форум и масата от хората не се познават лично, не знаеш кой колко знае и може.

Тъй, като не ми е много важно, ми е все тая кой се е обидил. Мисля, че точно и ясно съм обяснил, от какво имам нужда, и какво се изисква от кандидатите.
Изброих, какво ми трябва, който може да го предложи да изпрати оферта на ЛС. Значи, или аз не обеснявам като хората, или "хората" не могат да четат.

Всеки почва да разгъва локуми, да дава наклон на чуждия "х*й" и т.н. Е извинявайте много, ама за разлика от повечето писали в темата, аз нямам свободното време да разгъваме локуми. Или можете, или не можете.

Както казах, аз не съм дал оценка на труда на никой. Исках оферти, който е предложил окей, който не смятам, че не е нужно да си вре глупостите тук.

Акъли не ми трябват - пари ми трябват!

Единия взимал 50 евро на час, другия незнам си кво... е аз не съм канил никой да си мерим Пи*ките... имах задача, за която бях склонен да отделя 200-300 лева (за настройка на 2 плъгина) в случая си ги настроих точно за 1 час, докато "големите програмисти" ми сваляха звездите.

Благодаря на всички отзовали се, както и на тези които предложиха безплатно, или платено услугите си.
Който търси работа, и има знанията той не ги ланка по темите насам натам, а пише на Лично съобщение, както е описано в началото на темата и работата се свършва.

Айде със здраве на всички!
 
Изброих, какво ми трябва, който може да го предложи да изпрати оферта на ЛС. Значи, или аз не обеснявам като хората, или "хората" не могат да четат.
Колега, изведнъж заданието ти е се промени, от разработка, отидохме на настройка на плъгини. В такъв случай се дава линк към плъгина или на лично ако не искаш да се знае кое плъгина и тогава се определя цена.

Единия взимал 50 евро на час, другия незнам си кво... е аз не съм канил никой да си мерим Пи*ките... имах задача, за която бях склонен да отделя 200-300 лева (за настройка на 2 плъгина) в случая си ги настроих точно за 1 час, докато "големите програмисти" ми сваляха звездите.
Това ти е ориентировъчна цена, цената на фрийленсъра може да варира и зависи от много неща, например, ако се усеща че клиента е гаден, му се дава висока цена за да се откаже или за да се включват вътре не предвидените разходи.

(за настройка на 2 плъгина) в случая си ги настроих точно за 1 час
Страхотна приказка по темата:
http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=16&WorkID=3006&Level=1
 

Горе