Трябва ми сайт . Помогнете.

Stef88

New Member
Здравейте ,
аз съм начинаещ. Правя си сайт. Искам да пусна реклами на Адсенс. Но процеса на оптимизация изисква време.
Можете ли да ми помогнете със сайт , с който да кандидатствам в Адсенс.
Благодаря!
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Какво разбираш под процеса на оптимизация ? Направи сайт с 10тина твои статии и кандидатстваи. Трудното не е да те одобрят , трудното е след това да докараш трафик към тоя сайт за да правиш пари. Това е в което много хора се спъват.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Вече кандидатствах и получих отговор, че имам не достатъчно текст и т.н., Обичайното , което получават новите сайтове.
За това ми е необходим сайт с който да кандидатствам.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Вече кандидатствах и получих отговор, че имам не достатъчно текст и т.н., Обичайното , което получават новите сайтове.
За това ми е необходим сайт с който да кандидатствам.
След като нямаш текст, дори и да те одобрят, нищо няма да направиш. Трябва първо да се развие сайта и след това да се кандидатства.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

ox2w_yk_f1vhaav5_bhqoe.jpg
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Да, сега вече знам това......за това ми е необходим сайт с който да кандидатствам
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Ами направи си, или поръчай на човек който прави срещу заплащане. Никой няма да седне и да ти го направи безплатно. Едно е да искаш съвет, друго е да искаш цял сайт.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Посъветвайте ме как да си намеря сайт. На какви условия да отговаря?
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Не помня да е чак толкова трудно гоогле да те одобри. Напиши или плати на някои да напише 10 статии средна дължина около 300-500 думи по тематиката на сайта ти. Сложи хубави картинки , навигация , категории и пробвай пак. Другия вариант е да си купиш готов сайт , мисля наскоро се продаваше един със забавно съдържание на който имаше адсенсе. Разгледай в пазара за офертата.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Не помня да е чак толкова трудно гоогле да те одобри. Напиши или плати на някои да напише 10 статии средна дължина около 300-500 думи по тематиката на сайта ти. Сложи хубави картинки , навигация , категории и пробвай пак. Другия вариант е да си купиш готов сайт , мисля наскоро се продаваше един със забавно съдържание на който имаше адсенсе. Разгледай в пазара за офертата.
Ако нямаш сайт е трудно :)
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

аз имам сайт, но е още нов . И за това ми е необходим някой с който САМО да кандидатствам.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

аз имам сайт, но е още нов . И за това ми е необходим някой с който САМО да кандидатствам.

Май не разбра какво ти казват всички досега. Няма никакъв смисъл да се занимаваш с този сайт, докато не го развиеш поне малко. Дори и да получиш някакво одобрение, няма да направиш нищо с него, защото сигурно няма да излизат рекламите и отново ще трябва да добавяш текст. Не е толкова трудно да напишеш няколко статии за 1 час и да ги качиш на сайта или да ги поръчаш, ако не можеш сам. За това време, през което чакаше да ти дават съвети, щеше да си го направил. Ако целта ти е друга и се опитваш да правиш разни далавери, пак няма да стане, защото никой няма да ти даде сайта си, за да кандидатстваш.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Е какъв сайт имаш бе, като нямаш текст.
Не се ли усещаш че дори и да те одобрят с чужд сайт, и после набиеш рекламите на твоя празен от към съдържание сайт ще изядеш един банан.
Не случайно в правилата на адсенс има условие за съдържание в страниците на които има реклами.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Е какъв сайт имаш бе, като нямаш текст.
Не се ли усещаш че дори и да те одобрят с чужд сайт, и после набиеш рекламите на твоя празен от към съдържание сайт ще изядеш един банан.
Не случайно в правилата на адсенс има условие за съдържание в страниците на които има реклами.
Тук има нещо друго, защото не вярвам автора на темата да е толкова зле и да не може да се сети, че след като му казват да добави текст в сайта си, трябва да направи това, а не да търси хора да му дават други сайтове.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Прочетох, че освен това сайта трябва да е на повече от 6 мес.???
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Прочетох, че освен това сайта трябва да е на повече от 6 мес.???

Ако си мислиш, че слагаш реклами и започваш да трупаш пари, много се лъжеш. Аз съм правил сайтове, в които съм добавял публикации ежедневно, а парите са идвали с голямо закъснение или въобще не са идвали. Adsense вече не е това, което беше, поне за българските сайтове. Може да минат години, докато успееш да вземеш първите си пари, ако не влагаш страшно много усилия за развиване и рекламиране.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Прочетох, че освен това сайта трябва да е на повече от 6 мес.???

Няма такова нещо. Онзи ден приятел с нов сайт(домейна е на около 1 месец) го одобриха.

Не е въпроса да кандидатстваш с друг домейн, защото за да се показват рекламите на твоя сайт трябва да одобрят твоя сайт иначе няма да си получи парите. Гоогле не са толкова тъпи, колкото ги мислиш.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Бате, дай ми твоята кола за малко - ще ходя на преглед.
После ще ти я върна и ще си сложа лепенката на моята.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Бате, дай ми твоята кола за малко - ще ходя на преглед.
После ще ти я върна и ще си сложа лепенката на моята.
Някои ги правят тия номера с винетки, може и за сайтовете да важи :)
 

Горе