Трябва ми скрипт за сайт с хотели

mvmrik

Well-Known Member
Решил съм да правя сайт за хотели, затова търся някаква система. Там е работата, че искам да отговаря на доста мои критерии и затова едва ли ще намеря такава подобна. Трябва да е нещо подобно на bghotelite.com, е не точно същото, ще има доста разлики, но го давам като база за сравнение. Всеки хотел трябва да има собствена страница и да се въвеждат разни критерии като климатик, интернет и т.н. и да може да се търси от търсачката по тези критерии.

Ако знаете подобен платен скрипт кажете, ако не ще трябва някой да ми го изработи. Можете да дадете и примерна цена, на която можете да го направите. Става въпрос за сайта без дизайна, макар че може да предложите и с дизайн, ако не аз ще намеря.

Накратко - това е, аз ще си направя цялостен проект за всичко, което трябва да присъства в сайта и как да изглежда, засега просто питам за примерна цена, да знам какво ме очаква :)
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Никой ли не може да се справи с такова нещо?
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Joomla + HotProperty + малко натъкмяване ще ти свърши работа :)

.. даже ако не ти се дават пари, скрипта го има nulled и работи! :)
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

ОК ще го прегледам това, но съм почти сигурен че няма да отговори на всичките ми изисквания :) А такива nulled не ми трябват, аз си ги правя през фирма сайтовете, ще си има и платени услуги, така че трябва всичко да е легално. Предпочитам да си платя за сайта, отколкото да ползвам безплатни глупости. Ако все пак някой мисли че може да се справи и да изработи такъв сайт - нека ми пише примерна цена.
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Ами и аз си мислех, че няма да стане обаче се оказа доста гъвкав компонента. Мога да ти дам координатите на програмиста с които работя, той да ти каже какво как и дали ще стане :)
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Реших да се направи изцяло сайта, а не да се ползват такива готови системи. Работата е там, че мислех че тук има хора които се занимават с такива неща, но явно не. Ще видя тогава фирмите, които изработват такива сайтове какво ще ми предложат.
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Е то хора има, само дето няма да стане в близките няколко месеца имам 5 проекта даже 6 ако броим и сегашния. Иначе добре си решил да не ползваш готова система, с готовите системи винаги има вероятност да изгрее някой конкурент със същия сайт като твоя.
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Е то хора има, само дето няма да стане в близките няколко месеца имам 5 проекта даже 6 ако броим и сегашния. Иначе добре си решил да не ползваш готова система, с готовите системи винаги има вероятност да изгрее някой конкурент със същия сайт като твоя.

:) какво против имате готовите системи, а и каква е гаранцията, че като ти я напишат пак няма да се появи някоя подобна
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

Няма ги тези неща, които ми трябват, предпочитам да си платя, но да се направи както искам.
 
От: Трябва ми скрипт за сайт с хотели

:) какво против имате готовите системи, а и каква е гаранцията, че като ти я напишат пак няма да се появи някоя подобна
Нищо против нямам то даже пак на някоя система ще се прави сайта, просто ще е custom.
 

Горе