Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Beylian

Member
развивам 2 сайтчета и ми трябва помощ от някой с повече стаж може да не е про просто да разбира горе доле ,мога да компенсирам с смси или да му пращам по някой лев но не съм от най богатите така че няма да забогатее от мен:)
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Ами брат тука е рай за мишките в реалния живот не може ама тука може да се подиграваш с хората да ги уязвиш за да се почувстваш голям щото в реалния живот щи отрежат врата пък тук няма последствия,бях пуснал да продавам система за която съм и плащал превода и дизайните и други неща и я пуснах толкова колкото съм дал не съм сложил нож на врата ня някой да я купува насила ,те почнаха да ми обясняват простите и злобни хлапета че много съм дал или че лъжа и тем подобни но кво да ровим стари неща като цяло по такива форуми има един двама винаги без приятелки и приятели и деня им е осмислен ако намерят правописна грешка или се опитват да уязвят някой ,който е отворен и е голям мъж се виждаме на живо иначе по кротко по тихо поне така мисля аз.Скайпа ми е plamenblagoev23 който иска да ми пише за повече инфо
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

А прави ли любов с накой от темата?
Ти си беше прав, ама те ти завиждат брат - затова се заяждат ;)
 
Е ти Пламен Благоев ли се казваш или Бейхан? Много често използваш думата "нож", "колене", новия сайт да не е някой за джихада?
 
От: Re: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Е ти Пламен Благоев ли се казваш или Бейхан? Много често използваш думата "нож", "колене", новия сайт да не е някой за джихада?
Бейна я го покани на среща:D
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Ника е Бейлиан и е от един филм на Родли Скот не е бейхан не съм помак ,за любов не съм правил щото нямаха желание да се видим щото е лесно както казах да обиждаш някой по сайтовете анонимно .няма кво да ровим стари неща за онази система си бях наистина платил да ми я преведат да ми правят логота и разни други неща и мисля че имах право да си пусна цена която ме остройва пък дали някой ще е купи си е негов избор .
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Ника е Бейлиан и е от един филм на Родли Скот не е бейхан не съм помак ,за любов не съм правил щото нямаха желание да се видим щото е лесно както казах да обиждаш някой по сайтовете анонимно .няма кво да ровим стари неща за онази система си бях наистина платил да ми я преведат да ми правят логота и разни други неща и мисля че имах право да си пусна цена която ме остройва пък дали някой ще е купи си е негов избор .
Хектъри, само мъжка ласка ги оправя
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

аз не харесвам мъже но мъжката ласка може да е с навиране на метла в ректума и да се правят на пауни да мятат дупето и след това няма да са толкова отворени по форумите
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

аз не харесвам мъже но мъжката ласка може да е с навиране на метла в ректума и да се правят на пауни да мятат дупето и след това няма да са толкова отворени по форумите
Сложи го в подписа си това и никой няма да смее да се закача с теб, гаранс..
Инак колко форумни трола си превръщал в пауни?
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Офф...Няма ли кой да разчисти темата!
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Сложи го в подписа си това и никой няма да смее да се закача с теб, гаранс..
Инак колко форумни трола си превръщал в пауни?
за сега николко на пауни но на един му наврях една краставица в ректума :lol:
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

за сега николко на пауни но на един му наврях една краставица в ректума :lol:
Дай снимки или линк към негов профил в нета :S
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Виж файлът 11983
тук съм снимал преди да му я вкарам имам и снимки с проникването но ще ги публикувам само ако разрешат от сайта
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Виж файлът 11983
тук съм снимал преди да му я вкарам имам и снимки с проникването но ще ги публикувам само ако разрешат от сайта
качи снимката тук че има пробле мс прикачените файлове:
http://prikachi.com/
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Ъпхеро, помагай на човека да не ти посее бор в задния двор :lol:
 
От: Трябва ми човек да ми помага за уърдпрес

Ще посее той дейба и кретенеа му ::D
Ъпхеро, помагай на човека да не ти посее бор в задния двор :lol:
 

Горе