Трябва ми човек с перфектен английски

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Трябва ми човек с перфектен английски да напише текстовете за един сайт и впоследствие ако има желание да продължим по някакъв начин работа, сайта е именно за преводи - предимно EN>BG , като за начало ми трябват хубави текстове за сайта, услугите, които ще се предлагат и така нататък - мен ме е страх да ги пишa, ще направя някоя грешка, после не мога да се обясня как предлагам преводи, пък някакви грешки в сайта.


Потърсете ме на лично с цена за 500 думи и дали имате възможност за дългосрочна работа впоследствие, предпочитам човека, който напише текстовете за сайта, да продължи да работи с мен за сайта и евентуални бъдещи преводи.
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми човек с перфектен английски

Само да уточня, понеже доста хора последно време търсят хора "да им помагат" и така нататък за сайтовете - говорим за заплащане - и впоследствие при наличие на клиент, говорим за цени, не за проценти и така нататък, не става дума за търсене на "екип" , както се изразявят някои, а за човек, с който може да работим срещу заплащане.
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми човек с перфектен английски

Колега, остави тук или на лично един имейл да се свържем, че не мога да пращам съобщения все още.
 
От: Трябва ми човек с перфектен английски

Здравей,
Надявам се, че все още не е късно и аз да кандидатствам за работата!
Писах ти току що съобщение!
Поздрави,
М!
 
От: Трябва ми човек с перфектен английски

Пратих Ви съобщение.
 

Горе