Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ivo94

Well-Known Member
Здравейте
трябва ми по-старата версия на програмата Advego Plagiatus 1.2.0.91 (може и по-стара), защото новата (1.2.0.93) има някои дребни забележки. Ако някой разполага с файла или урл от където може да се изтегли, нека сподели тук или на лично. Мерси предварително
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Не вярвам никой да не го ползва :)
 
Ще споделиш ли какви грешки дава по новата версия, и защо избираш по-стария вариант?
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Търсенето е много странно (понякога в кеша на Гугъл) и често дава 100% уникалност, което не е вярно. След няколко съвета от техния форум с кръпки и подобни (примерно idndl.x86.exe) пак нищо не се поправя. Просто за момента по-старата 0.91 дава много по-добри резултати, но я бях изтрил от компютъра. Във форума им има много оплаквания, но реално не се дава решение за поправяне или по-добри показатели.
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Да де разбирам за какво ми говориш обаче не се занимавам с писане на статии и SEO и честно да ти кажа за пръв път чувам за инструмента така че си представи как гледам като теле в железница :D Просто реших да помогна като намеря програмата :)
 
Re: От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Търсенето е много странно (понякога в кеша на Гугъл) и често дава 100% уникалност, което не е вярно. След няколко съвета от техния форум с кръпки и подобни (примерно idndl.x86.exe) пак нищо не се поправя. Просто за момента по-старата 0.91 дава много по-добри резултати, но я бях изтрил от компютъра. Във форума им има много оплаквания, но реално не се дава решение за поправяне или по-добри показатели.

Ясно, но често казано при мен тази старата версия дава различни резултати! Веднъж 90, веднъж 100, и на третия път 60%?! При новата поне дава един и същ резултат!
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

При мен новата в 99% от случаите ми дава 100% уникалност и то за текстове, които са почти копи пасте :) жив зян е, не знам защо така се получава. При изтрити кешове (смяна на няколко IP адреса) и всички възможни нагаждания пак няма промяна.
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ами за момента при мен е по-добре от най-новата :)
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ъпдейтни си версията - излязлата преди 3 седмици 1.3.0.61 работи перфектно!
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

в гугъл има всичко , защо не потърсите там , преди да пишете тука
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Здравейте,
някой дали все още разполага със старата версия?

Благодаря и успешна седмица!
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Чак да разполагам не, ама го намерих за вас специално. Линк. Пак е в качено в докс, и ако се окаже работеща версия качете, я някъде ако знаете където ще остане по-дълго време.
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Благодаря ви, не знам колко човека търсят по-старата, но ако са повече мога да я кача на едно място за постоянно.
Хубав ден!
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ми аз лично не знам дали някой въобще я търси... Защото в гугъл има 2 работещи линка за съответната версия на първа страница! Втора, трета въобще не съм отварял :)
 
От: Трябва ми Advego Plagiatus 1.2.0.91

Здравейте,кажете наистина има ли смисъл да се ползва тази програма за проверка на статии,до колко според вас е релевантна?
 

Горе