Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

wowfan

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Сайта е в подписа ми. Нов е, но вече има ПР 3. Съдържанието е на английски език. Търся подобни сайтове с туристическа тематика и подобен ПР, за предпочитане на английски. В зависимост от ПР на другия сайт ще ги слагам в секция линкове (ПР 2) или във футера. Ако има желаещи пишете ми на лично, може тук в темата.
 
Последно редактирано:
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Цялото съдържание е уникално, език - англииски.

Виждам, че съдържанието е "уникално", но не вярвам да е английски. По-скоро е англиски.

MEDITOUR takes joy in outfitting all that may probably be wanted in it takes care of guests in Turkey. The Turkey is scaffolds both Europe and Asia is an impeccable and an exceptional end for visitors, antiquarians and mates of religious Relics much the same. There are explanations why you might would give something to pick Turkey as a goal where history and society mix into nature so agreeably.
It entires huge cultural valluable makes Turkey perfect outsky museum for archaeology and ancient history lovers, and an exciting destinationof educational Travel. With a choice of recently built nice resorts, the beautiful beaches on the Aegean and Mediterranean coasts, also offer the best holidays. During your trip in Turkey shopping will probably be one of your lovely pastimes.
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Нещо не разбирам какво имаш предвид? Уникално в кавички какво значи и не ти харесва езика ли? Не съм специалист, може и да не е перфектно.
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Нещо не разбирам какво имаш предвид? Уникално в кавички какво значи и не ти харесва езика ли? Не съм специалист, може и да не е перфектно.

Не е ли малко нагло да твърдиш за свой текст, който не можеш да преведеш, че може и да не е перфектен?
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Никак не е нагло, свързах се със собствениците на агенцията и те ми пратиха текста. Доста съм го преправил за да еуникален и минава всички проверки. Мога да преведа какво е значението. Както и да е за пореден път се убеждавам къде живеем. Не виждам в 5 коментара какво казахме по темата, явно е много гот да се заяждаме с по малките от нас (не знаеш колко ми напомняш на яките пичове в дискотеката на село)!
МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ТАЗИ ТЕМА,
безмислено е да оспамваме форума!!!
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Никак не е нагло, свързах се със собствениците на агенцията и те ми пратиха текста. Доста съм го преправил за да еуникален и минава всички проверки. Мога да преведа какво е значението. Както и да е за пореден път се убеждавам къде живеем. Не виждам в 5 коментара какво казахме по темата, явно е много гот да се заяждаме с по малките от нас (не знаеш колко ми напомняш на яките пичове в дискотеката на село)!
МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ТАЗИ ТЕМА,
безмислено е да оспамваме форума!!!

Единствената проверка, която цитираният по-горе текст на "английски" минава, е тази за олигофрения. Българският ти е малко по-добър от английския, но първо трябва да научиш него, преди да "уникализираш" по този вреден начин чужд текст и да разменяш линкове.
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Не искам да споря. Прав си за всичко. Може да спиш спокойно. Може още - 200 репутация да ми дадеш.
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Не искам да споря. Прав си за всичко. Може да спиш спокойно. Може още - 200 репутация да ми дадеш.

Аз със сигурност ще спя спокойно, но ти, без да изпълнят молбата ти за премахване на темата, май няма да можеш. Оцапа пейзажа и сега чакаш администраторите да "хвърлят" поне две лопати, за да не оставяш следи.
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Почваш да ме дразниш. Спри се вече. Не искам да се разправям. Не виждам какво съм оцапал. Ти се оцапа, даде ми лоша репутация за това, че ме обиждаш. Просто няма да споря с експерт по Български и литература, а да не забравяме и чуждите езици!!!
Аз не си спомням да съм обиждал, но както и да е.
Лека нощ!!!
 
От: Туристически сайт с ПР 3 на англииски разменям линкове

Почваш да ме дразниш. Спри се вече. Не искам да се разправям. Не виждам какво съм оцапал. Ти се оцапа, даде ми лоша репутация за това, че ме обиждаш. Просто няма да споря с експерт по Български и литература, а да не забравяме и чуждите езици!!!
Аз не си спомням да съм обиждал, но както и да е.
Лека нощ!!!

Рядко глупав си, щом не забелязваш проблемите си, дори когато ти ги посочат.
Лека нощ!!!
 

Горе