Тухо и текущи потребители онлайн

vladinc

New Member
Привет..
Значи имам няколко сайта на Wordpress и съм инсталирал добавката WhassUp която ми показва в реално време колко народ има на сайта и кой какво разглежда..
Сложил съм и тухо брояч.. Имах и преди един на Who is among us но не го ползвам в момента..
Значи и 3-те брояча дават тотално различни цифри за дневни посещения, колко народ има в момента на сайта и импресии..
Кое според вас е най-достоверно и ако имате някакви препоръки заа читав брояч който да отчита реални статистики ще се радвам да ги чуя..
Тухо-то знам че не е надежден много .. въобще не отчита мобилни посетители въпреки че 100% знам че има такива..
Май го използвам по-скоро по навик от колкото заради реална нужда..
Какво мислите ?
 
От: Тухо и текущи потребители онлайн

Ползвай Г аналитикс, другата фира я разкарай. Аналитикса ти показва и статистики в реално време и множество други екстри. Другият вариант е да гледаш на хостинга ти брояча.
 
От: Тухо и текущи потребители онлайн

то е VPS и не ми се слагат излишни глупости ;) .. аналитикса е добър , но ми е прекалено натруфен с опции ..
все едно да стреляш по гарги с гаубица :)
P.S. ще го пробвам за седмица да видим.. може пък и да ми хареса да пукам гарги с гаубица :lol:
 
Последно редактирано:
От: Тухо и текущи потребители онлайн

Ползвай този, който ти е от панела на хоста. И аз го имах това разминаване и от мненията, който събрах ми стана ясно, че този от хоста е най-верен :)
 
От: Тухо и текущи потребители онлайн

Реално ryxo-то е пръчка, но съм забелязал, че показва доста добре. При мен всяка публикация има брояч на четенията. Забелязал съм, че като пусна дадена статия във ФБ и погледна брояча на това колко пъти е прочетена, tyxo-то е точно. В същия момент Г аналитикс дава, че в сайта има 50% по-малко хора.

Е няма как статията да бъде прочетена 100 пъти, тиксото показва 100 човека онлайн. а според Г в момента в сайта има 50 човека :)
 
От: Тухо и текущи потребители онлайн

Имам чуството, че тая тема сме я минавали минавали 10 пъти.

Писал съм доста, но сега няма смисал да се повтаря.

На кратко : Сложи няколко брояча ( аналитика е задължителен ) - и изчислявай средно !
 

Горе