Търговия в Ebay

Fotin

New Member
Здравейте, предлагам публикуване на продукти в ebay срещу процент от продажбата 15%-25%. Правя нов акаунт специално за обявите и го синхронизирам с мой PayPal. Предпочитам продукти електроника. С цени над 500лв.

За повече подробности на лично съобщение.

Поздрави!
 
Все още търся. Не е задължително да са само електроника, може да е всичко. Препоръчително продукти с цена над 500лв.

Поздрави!
 
Е как с твой пейпал? Ти ли ще прибираш парите от продажбата? Нещо не звучи много смислено. Аз имам нужда от това някой да пише описания и вече при продажба мога да изплащам комисион.
 
Ами мой пейпал. Клиента праща парите при продажба на мен. А след като дам данните на клиента и изпратите продукта до клиента изпращам парите.
 
Голям тарикат си, затова ли търсиш да са по скъпи продуктите?
 
По-скъпи са за да има файда от цялата работа. Доставчика може да изпрати домати и като съм получил парите на моя пейпал и ги изпратя после аз съм виновен. За това начина на работа е следния:
Клиента поръчва и плаща.
доставчика с който ще работя изпраща продукта и предоставя бележка от пощата и фактура за продукта. И аз след това изпращам парите .
 
Зашо да не ги изпратя след бележка от пощата и фактура? Ако нямаш интерес подмини темата, има хора които се интересуват.

Поздрави!
 
Ebay отдавна е най-голямата платфотма за пазаруване в интернет.
 
Здравейте, предлагам публикуване на продукти в ebay срещу процент от продажбата 15%-25%. Правя нов акаунт специално за обявите и го синхронизирам с мой PayPal. Предпочитам продукти електроника. С цени над 500лв.

За повече подробности на лично съобщение.

Поздрави!
Колега не не искам да се заяждам но:
1.Кой нормален човек ще изпрати продукта си преди да получи парите?
2. Нов ибей акаунт е с лимит 10/500,ако не бъркам?Колко продукта мислиш да пуснеш в ценови диапазон над 500 лева?
3.Като нов търговец парите ти се задържат 21 дни в Пейпал .
 
`1. Кой би изпратил чужди пари за домати :)
2. Над 50 по възможност
3. Аз си имам PayPal акаунт и мисля, че няма проблем парите да се получат и изпратят веднага
 
Да, има забавяне 21 дни за първите 90 дена от създаването на акаунта. С бъдещи доставчици ще уточним всичко на ЛС преди да започна.

Поздрави!
 
`1. Кой би изпратил чужди пари за домати :)
2. Над 50 по възможност
3. Аз си имам PayPal акаунт и мисля, че няма проблем парите да се получат и изпратят веднага
1.Кой би изпратил домати без пари?
2.При тези цени акаунта трябва да е с лимит 10-12к минимум за да пуснеш 50 обяви.
3.Както каза колегата в предишният пост,парите се задържат от Ибей,а не от ПП.
 
Все още търся хора, които да публикуват обяви в ebay!

Поздрави!
 
Все още търся доставчичи на стока електроника, стока за бита и каквото се сетите. Стока за по над 400-500лв на продукт. За публикуване в ebay
 
Колега, тази тема прилича на "Лажем да тА мажем". Както ѝ колегата @dragoslav, ти каза с нов акаунт имаш право на 10 обяви до 500 $ макс и чакаш 21 дни, защото парите се задържат от Ebay. Освен това, Сайта има политика за гарантирано връщане до 30 дни, така че купувачът има право да поиска пълно възстановяване на парите си, ако пратката се забави. При този Вирус, половината свят са затворили граници и изобщо не можеш да изпратиш пратки към този момент...

Имам Акаунт с рейтинг 100% и 519* и все още не мога да пусна обяви за сума по-голяма от 1250 $, така че не съм много наясно, как с трици ловиш маймуни?!

Поздрави и махни тази тема, че си е чист СКАМ!
 

Горе