Търг - База данни с разработки,теми есета - платформа WP

Jekov Plamen

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,реших и аз да пусна един отворен търг за база данни на есета,теми,доклади,разработки и прочие.

230 на брой,80% авторско съдържание(събирано от училища,университети) и 20% предполагам взимано някъде от интернет.С това съдържание съм стигал до 250 посещения дневно от гугъл, но нямам време вече да се занимавам.

При желаещи да купят целият уеб сайта + домейна които е на платформа WordPress + 50лв
Допълнителни модули за сео оптимизация.
Настроен гугъл адсенс.
Система за SMS реклама.
Система за защина на страници чрез SMS (работа с mobio.bg)
Ето го и уеб сайта.Може да му се смени темата или да се барне дизайна.

Та да се върнем на базата данни.230(поста)
Не може да се купи сайта без базата
Минималната цена която търся е 50лв.

1 седмица - 15.08.2014 на обяд ако има желаещи да го поемат,ще си намери нов собственик.

Поздрави :)
 
Последно редактирано:
От: Търг - База данни с разработки,теми есета - платформа WP

Ако се купи само базате ще се деиндексира ли самия сайт или си остава при мен, като копирано съдържание? Имам интерес само към нея. И колко струва само базата, че нещо не разбрах. Блогодаря за информацията.
 
От: От: Търг - База данни с разработки,теми есета - платформа WP

Ако се купи само базате ще се деиндексира ли самия сайт или си остава при мен, като копирано съдържание? Имам интерес само към нея. И колко струва само базата, че нещо не разбрах. Блогодаря за информацията.

В момента които свърши търга, и някои купи базата данни свалям уеб сайта и предполагам до 3-4 седмици гугъл ще ме изчисти след което ти трябва да качиш съдържанието на твоята платформа и да го пратиш за ново индексиране.Следовадъртелно няма причина гугъл да мисли , че е копирано.

Базата данни започва от 50лв - търг до 15.08.2014.Ако има желаещи с бутон КУПИ ВЕДНАГА струва - 70лв.
 
От: Търг - База данни с разработки,теми есета - платформа WP

Благодаря. Ще си помисля.
 
От: Търг - База данни с разработки,теми есета - платформа WP

Искам да отбележа, че базата данни е във .doc файлове и WP използва гугълски плъгин за да ги чете.Има 10-15 теста които пак ползва плъгин..doc файловете може да се използват в различни учебни заведения.
 

Горе