Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

1. точно уцели

3. има бе. колкото искаш. не си питал на правилното място :)
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Изчетох ви спора и искам да попитам купих скоро един трибуквен kak.me Не съм го взел за да го продавам, а за да работя с него. Та това, че е с разширение .me прави ли го автоматично "скапан" и прецакал ли съм се, че съм го взел. Извинявам се на продавача, че му пиша в темата, но ми е интересно да чуя мнение от хора, които се занимават с покупка и продажба на домейни..
Не разбрах какво отговорихте на въпроса ми, но карай.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Не разбрах какво отговорихте на въпроса ми, но карай.
Няма скапан домейн, има скапани сайтове - щом ще го работиш, направи го добре и си 6. Не се главоболи с домейнърски страсти :)
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Това, че е с разширение .me по никакъв начин не го прави автоматично скапан. Особено като е KAK.me. Тук и колегата flasher сигурно ще се съгласи, че говорим за tripple letter premium. :) А и напоследък се продават доста .me домейни (разбира се с една дума) за доста добри цени.

п.п

Даже в момента гледам един пич е пуснал KEP.me за 40 долара начална - ще те държа в течение за колко ще успее да го продаде.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Не разбрах какво отговорихте на въпроса ми, но карай.

как.ме казваш. еми лесно се запомня. стига да успеш да го вържеш това "как" и "ме" с темата на сайта...
инача за гол домейн ... :)
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Само не мога да разбера, защо веднага почвате да плюете когато се отвори тема в пазара и да давате компетентното си мнение.

flasher - В линка, който си дал да видя някой да пише в темата "Ти си болен да искаш толкова пари", "Нищо не разбираш", а имаше домейни, който се продаваха за $200, $300 дори $600

Един прост пример ти давам

Разхождаш се на пазара и виждаш домати по 3 лева, продължаваш нататък домати по 5 лева, почваш ли да се караш с продавача що ги дава по 5 лева или му скачаш на бой.

Тва е бахти аукциона стана, имах желанието да бидвам то не може да се видят наддаванията от всичкия шит.

Като искаш да критикуваш някой (всеки има право на критики) пиши на ЛС или изчакай да свърши аукциона, покажи малко респект, че да ти отговорят със същото.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

website-logo.com - продаден

Остава YYXL.com чакащ старт за 100 долара.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

yyxl.com - Давам първоначалата цена от 100$
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Мерси за старта, Enjoy. Да се надяваме нормалният търг да почне СЕГА.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

"Четирибуквен премиум .Com домейн на 4 години" - НЕ Е ПРЕМИУМ. нито се изговаря лесно, нито се помни лесно. четирибуквен и 4 годишен са далеч от ПРЕМИУМ и то МНОГО.
" General concensus states that the letters A, B, C, D, E, F, G, H, I, L, M, N, O, P, R, S, T are considered premium letters. Other lesser high quality letters include: J, K, U, V, W. Lower quality letters include: Q, X, Y, Z. "

много полезно инфо зелена репичка веднага
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

Половин час до края на търга. След него yyxl.com отива при enjoy само за 100 долара. Ако някой иска за себе си този домейн - сега е момента да даде 110 долара.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

И двата домейна са продадени и прехвърлени. Успех на новите собственици.

п.п.

Много поздрави на flasher.
 
От: Търг за домейните YYXL.com ($100 старт) и Website-Logo.com ($6 старт)

мерси за поздравите ...

все пак не успя :) :
Без да те карам да залагаш пари, ще ти докажа, живи и здрави, че ще продам домейна за повече от 100 долара в следващите два месеца.
Убеден съм, че домейнът струва повече от 100 долара и ще се продаде за повече от сто долара.
 

Горе