Аукцион за: Търг за домейн BULGARIQ.COM

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Регистриран в Годадди. Изтича на 23.12.2014. Човекът, който го купи ще трябва и да плати подновяването около 10$. Мога да прехвърля домейна чрез пуш.



BULGARIQ.COM
цена: 4$
стъпка: 1$

Домейнът беше новинарски сайт, и имаше много потребители, но нещо не успях да го прехвърля на друг хостинг и го оставих така.
Също така, към сайта има obiavi.bulgariq.com .. сайтът е на автопилот, не знам колко трафик прави, но гледам се публикуват редовно обяви. (ако някой купи домейна, и може сам да си прехвърли сайта, ще е бонус към домейна) Аз, не знам как става самото прехвърляне.

Търгът ще приключи след 48 часа от последната оферта.
Успех

 
От: Търг за домейн BULGARIQ.COM

Към края, стига цената да е разумна
Той края е 48 часа след последното наддаване. Не виждам логика много да се забавя наддаването :D
 
От: Търг за домейн BULGARIQ.COM

Мисля, че струва доста над това което се дава в момента и ще изчакам да стигне реалната си цена. Имам 48 часа да видя темата, няма за къде да бързам
Той края е 48 часа след последното наддаване. Не виждам логика много да се забавя наддаването :D
 
От: Търг за домейн BULGARIQ.COM

Мисля, че струва доста над това което се дава в момента...

Нещо не съм съгласен. Като гледам - домейна е изписан погрешно, хайде, има неграмотници, ама да не могат да изпишат името на собствената си страна... . Още повече, че домейна bulgaria.com е зает, и се явява конкуренция.
 
От: Търг за домейн BULGARIQ.COM

До момента monefff е с най-високо наддаване от 55$.
Има още време, за наддаване.
 

Горе