Търг за сайт игра

ADWORDSER

Banned
Рейтинг - 84.6%
22   4   0
Здравейте!
С колега от форума, на който няма да споменавам името (той ако иска нека пише) направихме онлайн игра.
Бяхме я стартирали преди около месец или малко по-малко.
За периода имаме чисти приходи - 16лв от смси, 1.80евро от адсенс
Играта е на основата на гората. Всичко в нея е пренаписано и няма нищо останало от оригиналната гора.
Има админ панел със следните функции -
добавяне на новини,редактиране на новини, добавяне на точки, банване на потребител, банване на ип адрес.
Играта можете да видите на адрес - http://1000leva.info/
Домейна е от хостбългария.ком
изтича септември 2011.
И най-простия хостинг, който поддържа пхп и майсюл база данни може да ви подкара играта. Ние даваме играта, домейна и копие от базата данни. БЕЗ ХОСТИНГ.

Цената за старт на търга е 30лева
Стъпката е 5лв

Търга приключва петък - 1.10.2010 в 20.00
 
Имам няколко въпроса:

1. За един месец има събрани 16 лв от смс-и а след два месеца и половина новият собственик трябва да извади 1000 лв за да плати наградите от първи сезон така ли?

2. Проверявали ли сте как се тълкуват подобен род игри по смисъла на Закона за хазарта, защото това си е жива лотария и ако нямате разрешение наказанията са доста брутални, дори май и почивка на държавна издръжка

3. Кой оператор се използва за смс-ите, някакви статистики за трафик, класирания и т.н.

Благодаря!
 
От: Търг за сайт игра

1 - Наградите могат да бъдат намалени на половина, та и повече от новия собственик. Това дали ще дава наградите си зависи от него. Може да намери няколко онлайн магазина за спонсори и всичко е тип-топ.
2 - Няма никакъв проблем със законите за хазарт и подобни, има много такива сайтове, които давам награди и си нямат разправии.
3 - Оператора е смсзона.ком. Как статистика за трафик?
 
1 - Личи си какъв си льохман. Ако си обявил нещо или го спазваш или има голям шанс да го отнесеш
2 - Това, че не си имал проблеми до сега, не означава, че няма да имаш за в бъдеще
 
От: Re: Търг за сайт игра

1 - Личи си какъв си льохман. Ако си обявил нещо или го спазваш или има голям шанс да го отнесеш
2 - Това, че не си имал проблеми до сега, не означава, че няма да имаш за в бъдеще
Аз колко пъти да ви обяснявам, че лайненцето е мошеник и да - прав си за в бъдеще ще има куп проблеми !
 
От: Търг за сайт игра

Значи 30 лева начало на търга. Стъпка 5 лева.
Ок. Аз давам 25 лева. Давайте колеги. :)
 
От: Re: Търг за сайт игра

Имам няколко въпроса:
......
2. Проверявали ли сте как се тълкуват подобен род игри по смисъла на Закона за хазарта, защото това си е жива лотария и ако нямате разрешение наказанията са доста брутални, дори май и почивка на държавна издръжка
......
Благодаря!

Както всичко в България, май и закона за хазарта може да се чете по много начини.
Чл. 2. (1) Хазарт е всяка игра, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът.
Чл. 3. (1) Спортни състезания с награден фонд за участниците в тях не се смятат за хазартни игри.
(2) Не се смятат за хазартни игри и тези с развлекателен или спортен характер като: развлекателни игрални съоръжения, минифутбол, билярд или тенис на маса, хвърляне на стрели, боулинг, пейнтбол и спийдбол, минибаскетбол, бридж, табла и други, макар и използването им да изисква залог или обичайно да се подразбира, че загубилият играч следва да поеме разноските за играта, при условие, че залогът и печалбата са незначителни.

Иди разбери сега що е то хазарт, и кои печалби са незначителни....
 
От: Търг за сайт игра

До края на годината трябва да кихнеш 1к за награден фонд.При това положение трябва да се издължиш на бъдещия купувач с 1000-16=884лв.
 
От: Търг за сайт игра

Колегата както ги смята 1000 - 16 не ми се мисли ако ги сметне с - 20 :)
Нека аз да пробвам.
1000 - 20 = 10 лв (Това е цената която давам за играта)
 

Горе