Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

MadBoy92

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте колеги, пускам търг за сайт за гиф анимации - http://gif-bg.com , който се намира на 9-та позиция в Google България, при изписване на ключова дума "gif". Има 730 регистрирани потребители. Facebook страницата е http://facebook.com/tochnoottebe с 35 000 фена - напълно реални.

Защо го продавам и кратка информация

Миналата година си изкарвах по 5 евро на ден, като генерирах трафик от тази фейсбук страница, идваха ми от 3000 - 16000 посещения дневно, но след време се заех с друг бизнес и зарязах всичко. Страницата трябва да се въздигне, понеже е занемарена, феновете са реални и когато се Engage с нея, са доста активни. Сайта беше спрян доста време, платен е преди 3 дена и отново има заявки за търсене. Има потенциал, можете да си изкарвате по 5-10 евра на ден.
Предоставям ви tyxo брояч - https://www.tyxo.bg/d/149152/daily , за да разгледате историята на сайта, която е от самото начало на съществуването му. Можете да видите пикът на 6-та и 7-ма страница на дневните посещения.

Начало на търга: ~18:00 06.02.2014
Край на търга: 18:00 12.02.2014


НАЧАЛНА ЦЕНА 500лв.

ПП: Бъдете коректни, който не се интересува - да не спами, а който има нужда от повече информация, нека се свърже с мен на Л.С.
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Феновете наистина са реални, но защо не споменаваш за "аутолайк" скрипта на сайта?
 
Пищи ми антивирусната за autolike в сайта.. вземи си го махни..
Дано този "autolike" да не е водил към НЕ LJ страницата ти... :)
 
От: Re: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Пищи ми антивирусната за autolike в сайта.. вземи си го махни..
Дано този "autolike" да не е водил към НЕ LJ страницата ти... :)

Аа не бе :) той съвсем натурално си е набрал феновете ;) аутолайка не се смята :)
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Какъв аутолайк бе, вие луди ли сте? За изскачащия прозорец ли говорите - той не е аутолайк... има бутон, ако искаш лайкваш, ако не искаш затваряш. Стига сте плюли по темите на хората без да разбирате.
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Да бе, ние пък какви сме :) взема да си лягам, че сабалъм съм овчар ...
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Какво имате предвид под "аутолайк", не разбирам
Сега влезнах в сайта и не съм го харесал нито аутолайкнал
Може и да не разбирам, но не видях скрито лайкване
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Сега ще отнесеш червените, защото се правиш на луд, поне да го беше махнал...

<script type='text/javascript' src='http://gif-bg.com/ext/autolike_v1.0.0/inc/autolike.js' async onload='myinit()'></script>
Facebook Auto Like for WordPress and allows you to quickly and easily add hover-over Like buttons to your images on the fly making them instantly “Like-able” on Facebook...

Какъв аутолайк бе, вие луди ли сте? За изскачащия прозорец ли говорите - той не е аутолайк... има бутон, ако искаш лайкваш, ако не искаш затваряш. Стига сте плюли по темите на хората без да разбирате.
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Не разбирам какво лошо има да изкача прозорец и който иска да хареса страницата. Така е всеки втори сайт напоследък. Това е най-малкото, за което човек може да се хване. Най-важното в случая е, че сайта излиза на първа страница в гугъл, което не е хич малко.
 
От: От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Сега ще отнесеш червените, защото се правиш на луд, поне да го беше махнал...


Facebook Auto Like for WordPress and allows you to quickly and easily add hover-over Like buttons to your images on the fly making them instantly “Like-able” on Facebook...

Аз казвам, че не виждам скрито лайкване
Прозореца изскача, но го махаш и не си лайкнал
Може да има скрипт, но не работи и не лайква автоматично
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Какво стана в крайна сметка, продаде ли сайта?
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Не разбирам какво лошо има да изкача прозорец и който иска да хареса страницата. Така е всеки втори сайт напоследък. Това е най-малкото, за което човек може да се хване. Най-важното в случая е, че сайта излиза на първа страница в гугъл, което не е хич малко.

има скрипт, но не работи и не лайква автоматично :mad:
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

То страницата се продаде вече... човека направил темата не сметна да пише на простолюдието тук и да сподели това.
 
От: Търг за сайт на първа страница в Google + Фейсбук страница 35k

Последно,продаден ли е сайта или не?
 

Горе