Търг за 2 сайта

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Продавам следните 2 сайта, понеже не мисля да се занимавам с тях и ако никой не ги купи, ще умрат - не им остава много живот. За приходи не ме питайте, тъй като в момента има само тестови реклами, от които не се печели и не мога да ви кажа. На времето от adsense изкарваха по около 5-10 долара месечно.


1. http://bgpraznik.com - сайт с информация за дните от годината

Система - xoops

Домейн и хостинг от superhosting.bg (СуперСтарт), които изтичат на 12.11.2010.

В този сайт се добавяше ежедневно информация, но човекът който го правеше се отказа и остана така, както виждате от 11 юни не е правено нищо по него. Освен това има и съновник, в който всички описания на думите са напълно уникални, не са копирани от никъде. Съдържанието на сайта също е уникално, не е копирано, а е преправяно преди да се публикува. Не е правена никаква SEO оптимизация, само е добавен в няколко директории и това е.


2. http://hotelibg.org - сайт за хотели

Система - xoops

Домейн и хостинг от ich.bg (Икономичен план) - изтичат на 27.02.2011

Както виждате сайтът е каталог на хотели, всички хотели в него са добавяни лично от потребителите, затова не са кой знае колко много. Има и опция за добавяне на екскурзии, могат да се пускат и ВИП хотели.


Първоначална цена за всеки сайт - 20 лева
Стъпка на търга - 5 лева
Край на търга - петък 06.08.2010 - 23:59 часа

Който даде най-много до тогава за някой от сайтовете го взима, ако никой не се съгласи, сайта спира да се продава и повече не се занимавам с него.

Плащането може да стане чрез epay, paypal или по банков път.

Пишете направо в темата, ако желаете да дадете определена сума.
 
От: Търг за 2 сайта

Трафика не е нещо особено, долу си има брояч и на двата сайта.
 
От: Търг за 2 сайта

не са лоши...
и цената не е лоша
и система за реклама има не лоша...
и други сайтове имаш...

що не кажеш една цена за всичките си сайтове заедно със системата и с всичко :)
 
От: Търг за 2 сайта

не са лоши...
и цената не е лоша
и система за реклама има не лоша...
и други сайтове имаш...

що не кажеш една цена за всичките си сайтове заедно със системата и с всичко :)
Опитвам се най-вече към рекламата да се ориентирам, затова сайтове които не мога да поддържам гледам да ги махна. По-нататък може да продам още сайтове, но засега са тези.
 
От: Търг за 2 сайта

Има 2 оферти от 40 лева за hotelibg.org от biks и BATTERY, така става малко объркване, по-добре пишете тук в темата да се знае кой колко дава, а не после да се чудя на кого да го дам.
 
От: Търг за 2 сайта

вдигам на 50лева за хотелите :)
 
От: Търг за 2 сайта

ОК, хотелите 50 лева, празника 20 лева. Остават около 12 часа до края.
 
От: Търг за 2 сайта

Край на търга, победители goodman (20 лева за bgpraznik.com) и tonipenev (55 лева за hotelibg.org). Ще ви чакам да ми пишете ЛС за да уточним подробностите за плащането и прехвърлянето.
 
Бре какво търсене имало за хотели, ще взема утре да пусна няколко сайтчета :)
 
От: Търг за 2 сайта

Аз май ще продавам и други сайтове, просто искам да се занимавам основно с реклама и нямам време да ги поддържам. Ще помисля и утре ще взема да пусна някоя тема. Иначе можете да почвате да предлагате :)

bgsite.info
bgfirmi.net
bgurl.net
obiavi.org
bglady.net
receptite.net
bgmobile.eu

Това засега, утре ще взема да изровя статистиките за печалбите, че има различни - от реклами, от SMS-и.
 
От: Търг за 2 сайта

Имам интерес за:

bgfirmi.net
obiavi.org
receptite.net

Цени? Ако пак са на търг - пускам по 20 лв за всеки от трите.
 
От: Търг за 2 сайта

А от мен въпрос търгът за останалите сайтове до кога важи :)))
 
От: Търг за 2 сайта

Ама вие сериозно ли? Много щедро, но засега ще се въздържа.
Значи за bgfirmi.net месечната печалба от реклами е около 100 лева средно. От SMS-и 50-60 лева месечно. Има и допълнителна печалба от разни ВИП фирми и линкове. Да го сложим средно 200 лева на месец.
 

Горе